Німецька » Дошкілля » Hallo, da bin ich!

Показано 1-2 з 2 записів.
Німецька » Дошкілля » Hallo, da bin ich!

Hallo, da bin ich! 1

Німецька » Дошкілля » Hallo, da bin ich!

Hallo, da bin ich! 2

Видавництво: Cornelsen

Автори:
K.Halchinova, M.Medo
Вік учнів: 5+
Кількість рівнів: 2
Кількість годин на один рівень: 50-80

Компоненти кожного рівня:
Основні для учня
:
Підручник-казка (Schulerbuch)
Робочий зошит (Arbeitsheft)
Додаткові для учня:
Копіювальні матеріали (Kopiervorlagen)
Аудіо-диск для прослуховування (Audio-kassette)
Для вчителя:
Посібник для вчителя (Handbuch fur den Unterricht)
Аудіо-диски для роботи в класі (kassette)

Підручник побудовано в формі яскравої, ілюстрованої казки, яка триматиме учнів в захопленні від початку до кінця. Казка також записана на диск, що дає учням можливість працювати над правильною вимовою слів. Ілюстрації підручника покликані привернути увагу дитини до вивчення іноземної мови.

Курс націлений на вивчення німецької мови за тим самим принципом, за яким діти вчать рідну мову. Лексика засвоюється за рахунок прослуховування, а також відпрацювання в ігровій формі. Робочий зошит зроблений в формі розмальовки з цікавими завданнями. Зошит першого рівня не передбачає навчання письму, адже в цей час дитина засвоює українську абетку, і їй важко адаптуватися одночасно до кирилиці та латинських літер.
Якщо ж німецька мова починає вивчатись з другого класу, Вам стане в пригоді збірник ксерокопіювальних матеріалів з додатковими завданнями та вправами на тренування письма. Цей зошит допоможе учням навчитися правильно писати німецькі письмові літери, нові слова та речення.

Книга для вчителя містить чітку структуру кожного уроку, активну та пасивну лексику, методичні рекомендації, а також безліч додаткового матеріалу: пісні, свята та їх святкування, вірші, сценарії ігор.