Англійська

Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Optimise

Показано 1-4 з 4 записів.
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Optimise

Optimise A2

Macmillan
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Optimise

Optimise B1

Macmillan
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Optimise

Optimise B1+

Macmillan
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Optimise

Optimise B2

Macmillan

Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Student's book)
Підручник з кодом доступу до Online Workbook, Student’s eBook та Student’s Resource Centre (Student’s Book Premium Pack)
(інструкцію щодо активації коду до інтернет-ресурсу для учня можна завантажити тут http://www.macmillanukraine.com/upload/catalogue/Optimise_Активувати%20код%20доступу%20до%20інтернет-ресурсу.pdf)
Робочий зошит (Workbook)
Для вчителя:
Книга для вчителя з кодом доступу до Teacher’s Resource Centre (Teacher's book Premium Pack)
(інструкцію щодо активації коду до інтернет-ресурсу для вчителя можна завантажити тут http://www.macmillanukraine.com/upload/catalogue/Optimise_Активувати%20код%20доступу%20до%20інтернет-ресурсу%20для%20вчителя.pdf).
Аудіо міститься у підручнику і книзі для вчителя

Test Generator для швидкої перевірки умінь та навичок учнів
Online Workbook миттєво перевіряє роботи учнів, надсилаючи результати вчителю та учням
Presentation Kit – інтерактивна цифрова версія підручника.

Вчитель сам вирішує як презентувати матеріал – лише в інтерактивному форматі, чергувати з друкованою версією, чи використовуючи лише друкований підручник.
Інтерактивна версія підручника містить відео та Class audio

У підручнику розділ Optimise Your Exam навчає екзаменаційним стратегіям та надає поради, як краще виконувати завдання на екзамені
Speaking Test videos надають можливість спостерігати за відповідями інших учнів та отримати цінні поради щодо власних відповідей.
The Digital Student’s Book забезпечує учнів додатковим ресурсами:
• Інтерактивні вправи
• Оцінювання результатів
• Можливість робити нотатки
• Відео та Class audio

The Student’s Resource Centre надає доступ до Workbook audio, Student’s Book video та додаткових навчальних матеріалів для самостійного опрацювання.
The Online Workbook є цифровою версією Workbook. Може використовуватись на різних цифрових пристроях. Всі вправи подані в інтерактивному форматі. Можливість відразу отримувати перевірені результати та виконувати вправу декілька разів.

Optimise Digital Demo
Пропонуємо Вам ознайомитись з цифровими ресурсами для вчителя та учня - Digital Student's Book, Presentation Kit, Online Workbook та Test Generator для Optimise B1+ тут. Демо містить додаткові розробки, аудіо, відео та тести для одного розділу рівня B1+. Розробки та тести – у форматі PDF, щоб їх переглянути Вам потрібен Adobe Reader®.

Отримати доступ до демо-версії цифрового компоненту Optimise рівня B1+ http://www.macmillanenglish.com/uploadedFiles/wwwm...

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)