Французька » Середня школа (5-11 класи) » Pixel 1e édition

Показано 1-4 з 4 записів.
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Pixel 1e édition

Pixel 1

Французька » Середня школа (5-11 класи) » Pixel 1e édition

Pixel 2

Французька » Середня школа (5-11 класи) » Pixel 1e édition

Pixel 3

Французька » Середня школа (5-11 класи) » Pixel 1e édition

Pixel 4

Видавництво: CLE International

Від A1 дo A2+
Автори: Catherine Favret, Sylvie Schmitt
Кількість годин на один рівень: 50 - 80.
Кількість рівнів: 4.
Вік учнів: 11 – 15 років.
Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve) + DVD-Rom
Робочий зошит (Cahier d`exercices)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Guide pedagogique)
Програма для інтерактивної білої дошки (Manuel numérique interactif pour l'enseignant,clé USB)

Pixel – це новий та захоплюючий підручник для середньої школи (5-8 класи). Його мета – ознайомити підлітків з франкомовним середовищем. Підручник створений у відповідності до загальноєвропейських рівнів мовної освіти, йому характерна ясна і чітка структура. Кожен підручник налічує 6 розділів, а також вступний (Unité 0). Кожен
розділ, у свою чергу, містить 3 уроки, додаткові сторінки з країнознавчим матеріалом - Civilisation і сторінки з граматики - Point sur la Grammaire. В кінці книги є розділ Annexe зі сторінками Grammaire і Conjugaison, які містять таблиці і приклади. Підручник кожного рівня об'єднаний однією концепцією – показати різні сторони діяльності французьких підлітків, водночас розвиваючи лексичні, комунікативні і граматичні навички. Комунікативні ситуації мотивують учнів тим, що близькі їх захопленням: спорт, стосунки тінейджерів, музика і знаменитості, субкультури і їх особливості. Курс насичений різноманітними завданнями для всіх чотирьох видів мовленнєвої діяльності – читання, аудіювання, усного мовлення та письма. Просто, доступно і в достатній кількості розглядається граматичний матеріал. Курс містить завдання з підготовки до DELF Junior. До підручника додається безкоштовний DVD-Rom, який містить усі аудіо - і відеоматеріали: аудіо записи до завдань з підручника та зошита; аudio évalution – для практики навичок аудіювання; 6 відео-сюжетів по декілька хвилин до кожного рівня. Відео - це наближені до тем уроків сюжети життя підлітків Тео, Поля, Марі, а також їх викладачів. Також на відео записані граматичні правила. Кожен сюжет пропонується у двох варіантах – з субтитрами і без.
До підручників Pixel 1 і 2 пропонується цифрова версія, яка встановлюється з USB-носія. На носії знаходяться всі компоненти курсу: книга для учня, зошит, книга для вчителя. Підходить як для індивідуальної, так і для колективної роботи, можна завантажувати для інтерактивної дошки і для проектора. На сайті www.cle-inter.com можна ознайомитися з демоверсією.