Французька » Підручники для студентів та дорослих » Alter Ego

Показано 1-5 з 5 записів.
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Alter Ego

Alter Ego 1

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Alter Ego

Alter Ego 2

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Alter Ego

Alter Ego 3

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Alter Ego

Alter Ego 4

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Alter Ego

Alter Ego 5

Hachette

Видавництво: Hachette
Від A1 дo C2
Автори: pівні 1, 2 Annie Berthet, Catherine Hugot, Véronique Kizirian, Béatrix Sampsonis, Monique Waendendries; рівні 3, 4: Catherine Dollez, Sylvie Pons; рівень 5: Catherine Dollez (головний редактор), Michel Guilloux, Cécile Herry, Sylvie Pons
Кількість годин на один рівень: 60 – 80.
Кількість рівнів: 5.
Вік студентів: дорослі.
Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve) + portfolio + CD
Робочий зошит (Cahier d`exercices)
Додаткові для учня:
Зошит для підготовки до DELF (Carnet d'évaluation DELF)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Guide pedagogique)
Аудіо-диски для роботи в класі (CD Audio pour la classe)
Програма для інтерактивної білої дошки (Manuel numérique interactif pour l'enseignant - clé usb)
Відео-диск (DVD)

Посилений п'ятирівневий курс французької мови для дорослих ALTER EGO - це результат довготривалої викладацької практики та впровадження головних принципів Загальноєвропейських Рекомендацій з Мовної Освіти. Діяльнісний підхід у навчанні передбачає завдання, які сприяють розвитку мовленнєвої самостійності учня і забезпечують лінійний прогрес та концептуалізацію мовної структури. В кожному уроці опрацьовуються усі окреслені ЗРМО мовні компетенції. Підручник насичений різноманітними автентичними матеріалами, має чітке і структуроване візуальне оформлення та забезпечує регулярний контроль знань. Робочий зошит - це корисний додаток для практики застосування навчальних стратегій та закріплення вивченого в підручнику матеріалу. Портфоліо дозволяє учням самостійно оцінити здобуті ними мовні навички. Аудіо-CD для учня містить головні звукові матеріали підручника. До рівнів 1 та 2 також можна придбати додатковий зошит для підготовки до іспитів DELF A1 та A2. Змістовний і простий у використанні посібник для вчителя забезпечує пояснення до кожного уроку та відповіді до усіх вправ та готовими тестами до кожного розділу. На аудіо-диску для використання в класі записані усі звукові матеріали підручника (фонетичні вправи, аудіювання) та тестові вправи на розуміння усного мовлення з книги для вчителя. Відео-диск пропонує автентичні матеріали різних жанрів, пояснення та пропозиції щодо їх використання, вправи і транскрипції до всіх відеосюжетів. Інтерактивний
електронний підручник легкий у використанні і включає в себе повне відтворення друкованої версії підручника, усі звукові матеріали, відео-уривки та вправи до них, сторінки PDF (портфоліо, підсумковий контроль та вправи для підготовки до іспитів DELF, тести), повне відтворення друкованої версії книги для вчителя, дві карти Франції.
Працює на усіх типах комп'ютерів та усіх моделях інтерактивної дошки. ALTER EGO - єдиний курс французької мови, що охоплює усі рівні ЗРМО (від A1 до C2) з акцентом на спілкуванні та знайомством з культурою франкомовних країн та якісними засобами оцінювання знань і підготовки до іспитів DELF/DALF.
На сайті www.hachettefle.fr можна переглянути та безкоштовно завантажити уривки з підручника, аудіо та відео
транскрипції до відео з електронного підручника, рекомендації з використання відео та практичні завдання до нього, а також книгу для вчителя.