Польська » Підручники » Hurra!!! Po Polsku

Показано 1-3 з 3 записів.
Польська » Підручники » Hurra!!! Po Polsku

Hurra!!! Po Polsku 1

Prolog
Польська » Підручники » Hurra!!! Po Polsku

Hurra!!! Po Polsku 2

Prolog
Польська » Підручники » Hurra!!! Po Polsku

Hurra!!! Po Polsku 3

Prolog

Видавництво: Prolog

A1 to B1
Автори: Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Кількість годин на один рівень: 120 – 150
Кількість рівнів: 3
Вік учнів: 14 – 20 років

Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Podrecznik studenta) з Audio CD
Робочий зошит (Zeszyt cwiczen) з Audio CD
Для вчителя:
Книга для вчителя (Podrecznik nauczyciela)

Сучасний курс для вивчення польської мови як іноземної, побудований згідно з вимогами Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEF) і призначений для підлітків та дорослих. Hurra!!! Po Polsku має 3 рівні – А1, А2 та В1 відповідно. До кожного рівня пропонується підручник з аудіо CD, зошит з аудіо CD та книга для вчителя. Використаний при написанні навчального курсу комунікативний підхід дозволяє спілкуватися польською мовою з самого початку навчального процесу. Hurra!!! Po Polsku пропонує ефективне вивчення мови за допомогою самостійного формулювання граматичних правил і їх застосування у комунікативних вправах.

Курс презентує опрацювання складних граматичних конструкцій у зрозумілому та візуально привабливому
вигляді. Навчальний курс має чітку структуру – матеріал поділено на розділи і різними кольорами виділено різні види завдань (комунікативні ситуації, нова лексика, граматика, аутентичні матеріали). Автори курсу пропонують системний підхід до вивчення кожної з мовних компетенцій: читання, письма, говоріння та прослуховування. Численні поради з виконання завдань, веселі ігри роблять процес навчання простішим, більш ефективнішим та захоплюючим. Hurra!!! Po Polsku містить багато матеріалів, що описують повсякденне життя в сучасній
Польщі. В комунікативному контексті розглядаються щоденні життєві ситуації та культурні (історичні) події.

Спеціально розроблені тести та матеріал для повторення дозволяють моніторити досягнення учнів на постійній основі. Екзаменаційний розділ курсу складається з завдань, подібних до іспитів на знання польської мови до рівня B1. Окремий зошит з аудіо CD та відповідями надає систематичної практики отриманих на уроці знань. Книга для вчителя з практичними порадами, фотокопіювальними матеріалами буде корисною як для вчителів-початківців, так і для досвідчених викладачів.