Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 107 записів

Дуже вдячна!! Доставка 1 день з моменту замовлення. Безмежно щаслива😚Дуже оперативно виконують свою роботу . Робила велике замовлення і отримала не малу знижку . Дуже дякую . Буду далі з вами співпрацювати !Дякую за швидку доставку(два дні з моменту замовлення)!Сервіс - відмінний! Дівчата - ввічливі і приємні, йдуть на зустріч клієнтові. Замовлення готують дуже оперативно! Дякую!
ЛьвівДякую. Молодці!!!Дякую 200 разів (за Get 200) - все вчасно, ввічливо і швидко!
м. СвітловодськДякую за чітке виконання своїх обов'язків перед замовниками.то буває рідко але якщо і буває то я пишу чесно - дівчатка красотопітульки (типу все супер но супер супер. - то є супер в підвищеному стані!!!)

власникам магазину треба якось акумулювати знання і навики і піти в міську раду і якось придумати як роздавати якісні поради як працювати якісно у м. Львові - типу робити - бест_практісес вечірки.
А я пока пішов вчити дойч. Дякую Вам і Божого благословення!
львівДякую! Все чудово. Готова до співпраці.Дякую! Сподобалось все, починаючи від приємних знижок, завершуючи швидким виконанням замовлення! Неодмінно буду звертатися ще!Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.