Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 38 записів

Hello, there! :)

Скільки пам'ятаю себе being an Eng tutor, стільки ж пам'ятаю відвідування і обслуговування у магазині HalinBook. Це вже якась усталена традиція. Буває, приходжу за одним підручником, а повертаюсь ше з якимсь додатковим сетом або fiction у торбі. Певно під впливом класного обслуговування, кваліфікованих порад і просто позитивно налаштованих консультантів.
You guys have an awesome team! Ви зробили правильний акцент, і у вас вийшов вірусний хіт серед успішного продажу літератури іноземною мовою. Ше й затишна атмосфера магазину розташовує до замилування товаром і спрацьовує як спусковий гачок: "Buy Me".
Все класно! Успіхів вам, дівчата, у творчій, професійній і бізнесовій індустрії. You have me as your faithful cheerleader!

P.S. Побільше неадаптованих бестселерів :)
LvivЩиро дякуємо за диски!!! Замовлення ми отримали раніше, дисків не вистачало, але Дівчатка пообіцяли відправити пізніше. І виконали свою обіцянку!!! Дякую за все!!!Якщо потрібно оцінити співпрацю коротко,тоді це:
КВАЛІФІКОВАНО
КЛІЄНТООРІЄНТОВАНО
ЛОЯЛЬНО
Дякую вам, сестри Шиян, за допомогу!
ЛьвівХочемо від усього нашого класу, подякувати вам, за розуміння, терпіння, оперативність, турботу, співпрацю!!!
Всі діти задоволені і щасливі! Вчителі вдячні за матеріали для роботи!
Ви найкращі!!!
Гарного дня!Прекрасный магазин. С одним из лучших ассортиментом книг иностранных издательств. Конкурентные цены. Удобный интерфейс заказа книг с учётной записью. Точное исполнение заказа в срок. Книги абсолютно новые, хорошего качества. Доставка сразу после оплаты. Приём заказа без оплаты.
Упаковка книг достаточная для пересылки.
Ассортимент книг не сравним с большими сетевыми книжными магазинами и интернет-магазинами, или покупки книг у частных лиц в Instagram.
Можно купить для детей книги издательства DK, Ladibird, Usborne.
Лояльное и вежливое отношение при замене позиций или отказа от уже привезённого по заказу товару. Успехов в развитии магазина!
ДнепропетровскСпівпрацюю вже багато років.Сервісом задоволенаЗі всіх магазинів зупинив свій вибір на "HalinBook". Немає жодних претензій, не порушено жодного слова, все як "книжка пише". Буду користуватися і надалі, діти тільки в перший клас ідуть.
ХмельницькийДякую за доставку та швидке вирішення питання з комплектацією підручників.
Львівпро цей магазин чула багато, а тепер здійснила самостійно замовлення, якби у нас так працювали й обслуговували усі інші, то ми вже давно були б зразком для багатьох європейських закладів! окремо щиро дякую за привітність, усмішку й швидку реакцію, повірте це цінується більше аніж фінансова знижка!!Дуже зручно оформляти замовлення,зручна доставка. Приємні люди,які працюють завжди на зв'я зку, ідуть тобі на зустріч. Дякую! Рекомендую!
ЛьвівБудь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.