Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 39 записів

Вперше скористались послугами HalinBook. Велика подяка за відмінний сервіс! Оперативна відповідь на всі запитання, своєчасна доставка, дуже зручна форма замовлення, приємна система знижок! Серед багатьох книгарень свого міста не знайшла гідну альтернативу. Дякую!!!
КиївHello, there! :)

Скільки пам'ятаю себе being an Eng tutor, стільки ж пам'ятаю відвідування і обслуговування у магазині HalinBook. Це вже якась усталена традиція. Буває, приходжу за одним підручником, а повертаюсь ше з якимсь додатковим сетом або fiction у торбі. Певно під впливом класного обслуговування, кваліфікованих порад і просто позитивно налаштованих консультантів.
You guys have an awesome team! Ви зробили правильний акцент, і у вас вийшов вірусний хіт серед успішного продажу літератури іноземною мовою. Ше й затишна атмосфера магазину розташовує до замилування товаром і спрацьовує як спусковий гачок: "Buy Me".
Все класно! Успіхів вам, дівчата, у творчій, професійній і бізнесовій індустрії. You have me as your faithful cheerleader!

P.S. Побільше неадаптованих бестселерів :)
LvivЩиро дякуємо за диски!!! Замовлення ми отримали раніше, дисків не вистачало, але Дівчатка пообіцяли відправити пізніше. І виконали свою обіцянку!!! Дякую за все!!!Якщо потрібно оцінити співпрацю коротко,тоді це:
КВАЛІФІКОВАНО
КЛІЄНТООРІЄНТОВАНО
ЛОЯЛЬНО
Дякую вам, сестри Шиян, за допомогу!
ЛьвівХочемо від усього нашого класу, подякувати вам, за розуміння, терпіння, оперативність, турботу, співпрацю!!!
Всі діти задоволені і щасливі! Вчителі вдячні за матеріали для роботи!
Ви найкращі!!!
Гарного дня!Прекрасный магазин. С одним из лучших ассортиментом книг иностранных издательств. Конкурентные цены. Удобный интерфейс заказа книг с учётной записью. Точное исполнение заказа в срок. Книги абсолютно новые, хорошего качества. Доставка сразу после оплаты. Приём заказа без оплаты.
Упаковка книг достаточная для пересылки.
Ассортимент книг не сравним с большими сетевыми книжными магазинами и интернет-магазинами, или покупки книг у частных лиц в Instagram.
Можно купить для детей книги издательства DK, Ladibird, Usborne.
Лояльное и вежливое отношение при замене позиций или отказа от уже привезённого по заказу товару. Успехов в развитии магазина!
ДнепропетровскСпівпрацюю вже багато років.Сервісом задоволенаЗі всіх магазинів зупинив свій вибір на "HalinBook". Немає жодних претензій, не порушено жодного слова, все як "книжка пише". Буду користуватися і надалі, діти тільки в перший клас ідуть.
ХмельницькийДякую за доставку та швидке вирішення питання з комплектацією підручників.
Львівпро цей магазин чула багато, а тепер здійснила самостійно замовлення, якби у нас так працювали й обслуговували усі інші, то ми вже давно були б зразком для багатьох європейських закладів! окремо щиро дякую за привітність, усмішку й швидку реакцію, повірте це цінується більше аніж фінансова знижка!!Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.