Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 174 записів

Спасибо!!! Учебники получили. Отличный сервис и оперативность . Вы молодцы!!!
ОдессаВдячна за високий рівень обслуговування та індивіудульний підхід до кодного клієнта! Співпраця з Вами - це якісний сервіс та оперативність!Дякую за гарну роботу та вчасну доставку.
ВінницяНашла на сайте нужную литература, оформила заявку. Пришло письмо на почту с ожиданием заказака. Заказа получила. спасибо.
Только вот вопрос - почему вы не работаете с укрпочтой??? У них сейчас получение/отправка посылок поставлены на очень хороший уровень, а тарифы на пересылку значительно дешевле.Дякуємо за швидку доставку навчального матеріалу!Приємно співпрацювати з відповідальними людьми!Щиро дякую працівникам HalinBook за оперативність та якість обслуговування, гнучку систему знижок та швидку доставку необхідних матеріалів. Все організовано на високому рівні. Рекомендую!Спасибо большое. Книжки получили очень быстро. Менеджер девушка была очень вежлевая.Книги отримали.Велике дякую!Дякую. Потішив асортимент, будемо заходити до вас. Якщо би ще трошки більше матеріалів з чеської )))
КиївНещодавно замовляли підручники з англійської мови для 2 класів. Враження залишились лише найкращі - швидко, професійно і якісно. Якщо б усі так працювали - ми б давно були в Європі)) Бажаю Вам процвітання і вдячних клєнтів. Ще раз дякую.
ЛьвівБудь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.