Англійська

Англійська » Художня література в оригіналі » Modern Fiction » Don DeLillo

Дон Делілло (англ. Don DeLillo, 20 листопада 1936) — відомий сучасний американський есеїст, романіст, новеліст та драматург.
Актуальність та злободенність тем, підняті в його творах (ядерна війна, сучасне мистецтво, цифрове століття , глобальний тероризм),
важливі для всіх: пересічного читача, суворого журі та зображеної держави. Тому його провокативна й дещо, на думку журналістів, пророча белетристика з легкістю завоювала не одну нагороду та премію. Роман Білий шум, викликавши справжній фурор, подарував Делілло відомість, секрет якої, за словами самого майстра пера, полягає в тому, що …письменники мають виступати проти системи. Важливо, щоб вони писали проти влади, держави та корпорацій…. Вони мають протистояти речам, протистояти усьому, що влада намагається нав'язати їм.

Своє ім'я Делілло створив на великих прозових творах — романах та романах-епопеях. Після ж того як на всю Америку прогриміли його Ваги, Білий шум та Underword, письменник чомусь різко переходить до менших за розміром творів.

У 2003 друком виходить роман Космополіс, який розповідає про один день з життя 28-річного мільйонера Еріка Пеккера: приємна поїздка у комфортабельному лімузині до свого перукаря перетворюється на справжню Одісею , сповнену неможливих випадковостей та зустрічей з різними людьми, що репрезентують життя сучасного Заходу.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Художня література

"Cosmopolis"

Автор(и): Don DeLillo
ISBN: 9781447219903
Видавництво: PanMacmillan

Eric Packer is a twenty-eight-year-old multi-billionaire asset manager. He lives in Manhattan. We join him on what will become a particularly eventful day in his life. When he woke up, he didn't know what he wanted. Then he knew. He wanted to get a haircut. As his stretch limousine moves across town, his world begins to fall apart. But more worrying than the loss of his fortune is the realization that his life may be under threat.

251.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-