Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 493 записів

Робила замовлення вперше. Все дуже швитко оформили.Дуже чемні та приємні працівники.Велике дякую!чотирі роки робимо замовлення для нашого класу все на вищому рівні!Так тримати, успіхів вам!Натхнення!!!Роблю замовлення не вперший раз з декількох міркувань.По-перше, дуже великий вибір матеріалів, по-друге, ціни нижче, ніж в інших магазинах, по-третє, швидко, зручно,приємне спілкування. Дякую за допомогу!Your service is always undeniably flawless! And a lockdown was not an obstacle! Now I am enjoying a wonderful book owing to you, ladies :)Робила замовлення вперше онлайн, все дуже сподобалось, зручно і швидко. Знижки приємно порадували. Дякуємо Вам.Вперше замовляв онлайн. Ціна приємна. Товар був швидко доставлений. РекомендуюВперше робила замовлення он-лайн в цьому магазині. Дуже хороший вибір, можна сказати що найкращий. Замовлення опрацювали швидко. Дуже привітні консультанти ну і знижки дуже хороші. Буду звичайно робити замовлення ще.
ІринаДуже задоволена співпрацею з магазином. Вже не вперше замовляю тут книжки. Завжди оперативно опрацьовують замовлення , завжди на зв'язку з клієнтом. Безкоштовна і вчасна доставка - це ще один величезний плюс. Дякую!Дякую.Дуже задоволена співпрацею з Вами. Замовляємо уже не вперше і завжди задоволені вашою роботою.
КиївЧасто роблю замовлення саме у цьому магазині. Обслуговування на високому рівні - швидко та якісно. Дякую!Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.