Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 583 записів

Дякую за замовлення! Всім надзвичайно задоволена! Якість та сервіс на топ рівні🔝Вже неодноразово купую тут книги. Все дуже оперативно. Дівчата ввічливі і кваліфіковані. Рекомендую книгарню Галінбоок! 👍
ГалинаВже зробила замовлень десят, а може і більше. Якіст обслуговування супер. Працівники кваліфіковані і привітні. Завжди готові допомогти.Замовлення робила перший раз. Все чудово. Підручники отримала наступного дня. Дякую за співпрацю)Купую не перший рік підручники з німецької та англійської мов.Працівники привітні,у разі потреби надають кваліфіковану допомогу. Завжди готові допомогти.Вкотре замовляю підручники саме у Halinbook.
Добре налагоджена системи спілкування, готові відповісти на будь-які питання і швидко надсилають замовлення.
Рекомендую.Максимальна клієнтоорієнтованість, професійні і вічливі продавчині. Нічого дивного - люди працюють з книжками.Замовлення обробили дуже швидко,доставка також швидка, ніяких проблем не було, дуже задоволена, дякую.Дуже задоволена тим, як швидко відгукнулись на моє замовлення, передзвонили, все уточнили і допомгли підібрати навчальні матеріали. Також все дуже швидко відправили, якість книг гарна;)все супер и общение и доставкаБудь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.