Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 250 записів

Замовляла комплекти підручників On Screen. Вдячна Вашій книгарні за якісне та швидке обслуговування. Окрема подяка менеджеру, яка тактовно давала інформацію щодо доскавки та перерахунку коштів. Раджу всім замовляти тут!!! Бажаю Вам, процвітання та багато клієнтів!!!!!)))))))Дуже дякую за відповідальну та якісну працю і чемне відношення. Приємно з вами співпрацювати! Зростання і успіхів!Дякую! все на вищому рівні, обслуговування, доставка! Приємно з вами співпрацювати!Швидко та якісно, незважаючи на моє невеличке замовлення. Дуже вдячна. Успіхів Вам.
Луцьк,Чітко, злагоджено та швидко! Рекомендую!
ЛьвівДякую за оперативність. Все швидно і якісно доставили.Круто работают!
Уже сделали 5 заказов, 2 пробных по одному учебнику и три заказа поприличнее. Все книги пришли в идеальном состоянии, отправляли всегда в день получения средств (я сам перезваниваю). Идут на контакт о долгосрочном сотрудничестве.
Очень рад, что набрел на этот магазин в просторах инета.
ОдессаЗамовляла книги з англійської мови для сина.Книги прийшли швидко якість гарна,обслуговування швидке.Доставка Новою поштою.
КовельШвидко та якісно. ДякуюДякую за контактування із замовником, підтримання оперативної інформації щодо замовлення, гарне обслуговування. Чекаю на друге замовлення. :)Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.