Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 644 записів

Замовляю не вперше. Як завжди - все на найвищому рівні: підхід, оперативність, кваліфіковані і ввічливі працівники та ще й зі знижкою :-)
Я була приємно вражена, але після непорозуміння зі службою доставки мені були перезамовлені і відправлені втрачені екземпляри ( без доплати, хоча їх вини в цьому не було) . Так тримати !!!Замовляла вперше. Співпрацю задоволена. Книги високої якості, швидка доставка.
КропивницькийЯк завжди все на вищому рівні, швидка доставка, ввічливі працівники🥰
ЛьвівВже не перший рік купуємо книжки !!! Цього разу замовляли через інтернет! Не було жодних проблем!!! Рекомендую!!!Все,як завжди, на високому рівні. Дякую за оперативність!!!
Стебник, Львівська областьЗамовляю не вперше. Завжди все на відмінно. Швидко, зручно, ввічливо. Рекомендую👍💯
ДніпроВже не вперше замовляю книги в цьому магазині,дуже задоволена обслуговуванням)Замовляли навчальні матеріали вдруге. І хоча потрібної кількості не було на складі, довго чекати не прийшлося. Приємні у спілкуванні менеджери. Персональний підхід з безкоштовними екземплярами для вчителів та хороші знижки. Всім задоволені та дуже вдячні.
ЛьвівВсе в чудовій якості.Дякуємо.Швидко, зручно та ще й зі знижкою. Всім задоволенаБудь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.