Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 450 записів

Приємно співпрацювати з Вами. Дякую за вчасну відповідь та доставку. Рекомендую!Щиро дякую за люб'язність підкоригувати замовлення через карантин. Успіхів вам і здоров'я!
ЛьвівЗручне інформування на сайті, привітні консультанти, своєчасне виконання замовлення. Сподіваюсь на подальшу співпрацю!Дуже дякую!Швидкі відповідь і доставка,хороша знижка,хороші книжкиДуже рада співпрацювати з вами. Працівники магазину завжди надають хорошу консультацію, й, швидко виконують замовлення. Радо допомагають і відповідають на усі запитання! Тож процвітання вамЗавжди привітні продавці-консультанти! Вибір навчальної літератури - на любий смак, замовлення виконуються швидко. Задоволення працювати з HalinBook! Удачі вам!!!Швидке реагування, якісний товар, відправка того ж дня. Задоволений на сто відсотків. Дякую.
ПилиповичіЧесно, вразила безкоштовна доставка до дверей замовлення на невеличку суму. Дуже гарне ставлення до покупців. Рекомендую!
м. ЛьвівЯкісне обслуговування, оперативна доставка, величезний вибір матеріалів та літератури. Обов'язково замовлятиму ще.Вкотре роблю замовлення на навчальну літературу. Замовлення укомплектували швидко.обслуговування легке та професійне. Велике дякую !
ЛьвівБудь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.