Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 728 записів

Все супер, швидко звʼязались та надіслали книги.Дуже хороша книгарня,завжди все є,приємна знижка☺️,електронна сторінка працює швидко,Дякую за приємне обслуговування!!!!Вже більше 5 років замовляю підручники в цій книгарні, завжди швидка доставка,приємні та фахові продавці,лояльні ціни та знижки.Дякую. Усе вчасно і чітко.Дякую за співпрацю, все було виконано вчасно.
КоломияБагато років замовляємо на класи підручники з німецької та англійської мов. Вдячна персоналу за високий рівень обслуговування! Надзвичайно інтелігентні та розумні працівники. Для себе підручники з іспанської та польської вирішила брати лише тут. Завжди слушні поради.
Так тримати - сьогодні Ви на висоті!!!
ЛьвівКористуюсь послугами Halinbook вже близько 10 років. Клієнтоорієнтованість на високому рівні! Завжди підкажуть, розкажуть та допоможуть з вибором книги! А також швидко виконають замовлення! Чудова система лояльності!Дякую за оперативну роботу і приємний персонал)
Книги в чудовому стані!Дуже надійний сайт для замовлення книг. Якість книг і обслуговування супер! Рекомендую!Дякую команді книгарні! Я є клієнтом вже кіллька років, і щоразу залишаюсь задоволеною обслуговуванням. Знаю, що можна замовити безкоштовну доставку, але не використовую цю обцию, бо люблю туди заходити і погортати ще якісь видання. Місця в книгарні хоч маловато, та атмосфеа дуже приємна. Хотілось би більшого асортименту, та розумію, що в теперішніх умовах взагалі важко трімати бізнес. Трімайтесь дівчата! Ви молодці!
ЛьвівБудь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.