Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 523 записів

Вже 5 років замовляю у вас книги, швидко, якісно. Сервісом задоволенаРекомендую всім співпрацювати з цією книгарнею: все професійно. В моєму випадку треба було замінити моє попереднє замовлення на інший підручник: без проблем замінили з невеликою доплатою на потрібну книгу! Найкращі рекомендації! Успіхів Вам у Вашій роботі по розповсюдженню книг!
ЛьвівПрофесійно, оперативно, приємні ціни.
Дякую.
УспіхівДоставили все вчасно, хороший сервіс. Окрема подяка за ввічливого і приємного кр'єра, котрий допоміг зансти важкі коробки до школи)))
ЛьвівХочу подякувати працівникам за професіоналізм, чудове ставлення та розуміння клієнта. Замовлення виконані усі вчасно та у повній мірі. Дякую Вам!!!Ще раз хочу подякувати за Вашу роботу. Помилково недозамовили одну книгу і, настільки швидко її отримали, що й проблема не встигла виникнути. Дякую, Вам! Ви дуже професійні!
УжгородЯ отримала посилання на цей сайт від класного керівника. Подивившись інші сайти, побачила, що на Halinbook, ціни найкращі.
Після замовлення мені зателефонувала менеджер і допомогла вирішити деякі питання. Зошити, я отримала швидше ніж сподівалася.
Рекомендую до співпраці!
Дякую Вам! Бажаю успіхів!
МаріупольДякую дуже за співпрацю.
Рекомендую всім з власного досвіду) 🌸Хочу сказати щірі слова подяки колективу книгарні Галінбоок за їх увагу, повагу і розуміння до кожного покупця. Завжди із задоволенням спілкуюсь з привітним персоналом. Дівчатка просто чарівниці, завжди порадять, підкажуть, зателефонують у зручний вам час і вирішать всі питання щодо замовлення.Вже чотири роки плідно співпрацюю з книгарнею Галінбоок, жодних скарг або непорозумінь, лише приємні спогади їдуть на думку. Мої учні завжди вчасно отримують необхідні посібники для навчання. Дуже Вам вдячна від свого імені, від імені моїх колег та усіх наших учнів.Земний Вам уклін. :)
Нова Каховка, Херсонська облВелика подяка менеджерам за розуміння та терпіння. В нас помилково було замовлено не ті книжки. Без проблем обміняли та відправили вірний екземпляр дуже швидко.Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.