Відгуки

Будь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.

Показано 1-10 з 697 записів

Дуже задоволена, що купила книги саме у цьому магазині. Швидка комунікація і доставка роблять цей магазин одним із найкращих!
ЛьвівДуже дякуємо за швидко виконане замовлення, раніше купляли лише офлайн, тепер є ще позитивний досвід онлайн замовлення. Дякуємо!
ЛьвівДякуємо за вашу працю! Ви молодці!Дуже дякую, за хорошу роботу, менеджерів і кур'єра, замовляю вперше, тепер буду вашим постійним клієнтом.Уже декілька разів замовляла тут підручники із зошитами, задоволена. Дуже приємний персонал. Дякую за вашу роботу!Не мала раніше досвіду із замовленням підручників на клас, і мова не лише про кількість, а відповідно сума, і відповідальність. Дякую. З HallnBook все склалося - швидко, чітко, організовано...а ЗНИЖКИ - це окреме ДЯКУЮ!
НетішинМені порадили замовити шкільні підручники в "ГалінБук". Скориставшись порадою залишилися задоволені, тому, щиро рекомендую кожному. Сервіс на найвищому рівні. Дієві знижки.
ЛьвівДуже задоволена. Співпрацюємо щороку. І все,як завжди, для покупця. Дякую за чудове обслуговування і індивідуальний підхід))) Рекомендую цей інтернет-магазин!
ЛьвівНеймовірно задоволена сервісом, від замовлення до отримання книг пройшло кілька годин. Я дуже рада нашій співпраці!
ЛьвівЗамовляли навчальні матеріали вперше. І хоча потрібної кількості не було на складі, довго чекати не довелося. Приємні у спілкуванні менеджери. Персональний підхід з безкоштовними екземплярами для вчителів та хороші знижки. Всім задоволені та дуже вдячні.
Дніпропетровська обл. м.ПокровБудь-ласка залогуйтеся щоб залишити власний відгук.