Оформлення замовлення

Оформлення замовлення відбувається на сайті.
Клієнтська знижка фіксується і нараховується лише, якщо клієнт робить замовлення із зареєстрованого облікового запису.
Усі запитання та побажання, якщо такі є, вказуються клієнтом у графі ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ.
Після оформлення замовлення клієнт отримує підтвердження на електронну пошту та у вигляді смс.
Уся подальша інформація, щодо статусу замовлення надсилається на електронну пошту та повідомляється телефоном.

Термін виконання

Термін виконання замовлення становить від 1 до 10 днів. Про укомплектування замовлення клієнта повідомляється телефоном та на електронну пошту. Укомплектоване замовлення резервується на 10 днів. При потребі довшого очікування з боку постачальника або клієнта терміни узгоджуються з клієнтом в індивідуальному порядку.

Оплата

Безготівкова оплата на банківський рахунок здійснюється після підтвердження укомплектованості замовлення, про що клієнт отримує телефонний дзвінок та електронного листа. Комісія банку оплачується клієнтом.
Готівковий або картковий розрахунок здійснюється при отриманні замовлення в книгарні або під час доставки по Львову.
Оплата накладеним платежем здійснюється за бажанням кілієнта при відправці Новою Поштою (комісію перевізника покриває клієнт).
Оплата через LiqPay відбувається через лінк.
Лінк для оплати буде надіслано на e-mail клієнта, вказаний в замовлені.


Доставка

Замовлення по Львову доставляються кур'єром або отримуються в книгарні. Адреса і час доставки узгоджуються з клієнтом після повної комплектації замовлення.

Відправлення НОВОЮ ПОШТОЮ здійснюються накладним платежем згідно з тарифами перевізника або після внесення оплати на рахунок у ПРИВАТБАНКУ.
Відправлення здійснюється на відділення вказане у замовленні. У разі зміни одержувача або відділення клієнт повинен повідомити про це в межах двох годин після отримання електронною поштою підтвердження комплектації замовлення.

Відправлення замовлень до 20000 грн. відбувається за рахунок отримувача.
Відправлення замовлень більше 20000 грн. оплачує відправник.

Після відправки клієнт отримує номер ТТН електронною поштою.

За домовленістю, доставка замовлень від 20000 у радіусі 120 км. від Львова може здійснюватися безкоштовно транспортом постачальника, рішення щодо цього приймає постачальник, залежно від завантаженості графіку доставок та інших додаткових обставин.


Знижки

Знижки надаються згідно з системою лояльності чинної на день замовлення. Остаточна максимальна знижка нараховується у кошику за загальною сумою замовлення або за індивідуальною знижкою клієнта.
Якщо клієнт має картку клієнта зі знижкою більшою, ніж нараховано за замовленням на сайті знижка перераховується при обробці замовлення, а також підвищується у обліковому записі на сайті.
Знижки за обліковим записом, сумою замовлення та промокодом не додаються.

Безкоштовні матеріали

Безкоштовні матеріали надаються посередництвом книгарні "ГаліІнБоок" згідно з чинною системою лояльності видавництв. Для отримання деяких безкоштовних матеріалів необхідно надати номер або назву навчального закладу. До клієнта можуть звертатися з представництв видавництв з метою перевірки отримання вчителями безкоштовних матеріалів.

Внесення змін та скасування.

Корекція або скасування замовлень відбувається через чат підтримки, телефоном +38 (067) 340-09-39 або електронною поштою orders@halinbook.com і можлива на будь-якому етапі комплектації до фактичного отримання товару клієнтом та розрахунку за нього.

Комплектація і цілісність товару

Будь ласка, перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень, комплектацію, належний стан товару і документи при отриманні замовлення у присутності працівників служби доставки.

Ми страхуємо усі відправлення на повну вартість товару і несемо відповідальності за товар, який не був перевірений при отриманні!

У разі виявлення пошкоджень упаковки необхідно відмовитися від отримання і подати скаргу перевізнику.
У разі виявлення пошкоджень товару при цілісній упаковці, необхідно негайно повідомити наших менеджерів, не залишаючи з відділення перевізника або у присутності кур'єра та при можливості надіслати фото.
У разі виявлення неповної або хибної комплектації товару, необхідно якнайскорше повідомити наших менеджерів та при можливості надіслати фото.

Скарги за такими замовленнями приймаються в чат підтримки (при можливості з фото) та за телефоном +38 (067) 340-09-39

Повернення товару та відшкодування оплати

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.
У виняткових випадках помилково замовленого не того рівня або видання підручника ми йдемо на зустріч клієнту і проводимо обмін або повернення.

У такому випадку зворотнє відправлення оплачується клієнтом, а кошти повертаються на рахунок після отримання товару на склад і перевірки його належного стану.

Звернення за такими замовленнями приймаються впродовж 2 днів з моменту отримання товару покупцем в чат підтримки (при можливості з фото) та за телефоном +38 (067) 340-09-39


Відшкодування оплати

Замовлення оплачуються після підтвердження комплектації замовлення та згідно з наявним товаром.
У разі помилкового зарахування коштів, повернення відбувається на розрахунковий рахунок клієнта згідно з заявою.
Заяву на повернення коштів можна отримати у менеджера.
Запити приймаються у чат підтримки, на електронну пошту orders@halinbook.com та за телефоном +38(067)340-09-39