Оформлення замовлення

Оформлення замовлення відбувається із зареєстрованого облікового запису клієнта.Усі запитання та побажання, якщо такі є, вказуються клієнтом у графі ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ. Після оформлення замовлення клієнт отримує підтвердження на електронну пошту та у вигляді смс. Уся подальша інформація, щодо статусу замовлення надсилається на електронну пошту та повідомляється телефоном.

Термін виконання

Термін виконання замовлення становить від 1 до 10 днів. Про укомплектування замовлення клієнта повідомляється телефоном та на електронну пошту. Укомплектоване замовлення резервується на 10 днів. При потребі довшого очікування з боку постачальника або клієнта терміни узгоджуються з клієнтом в індивідуальному порядку.

Оплата

Безготівкова оплата на банківський рахунок здійснюється після підтвердження укомплектованості замовлення, про що клієнт отримує телефонний дзвінок та електронного листа. Комісія банку оплачується клієнтом.
Готівковий або картковий розрахунок здійснюється при отриманні замовлення в книгарні або під час доставки по Львову.
Оплата накладеним платежем здійснюється за бажанням кілієнта при відправці Новою Поштою (комісію перевізника покриває клієнт).

Доставка

Замовлення по Львову доставляються кур'єром або отримуються в книгарні. Адреса і час доставки узгоджуються з клієнтом після повної комплектації замовлення.
Відправлення НОВОЮ ПОШТОЮ здійснюються накладним платежем згідно з тарифами перевізника або після внесення оплати на рахунок у ПРИВАТБАНКУ.
Відправлення здійснюється на відділення вказане у замовленні. У разі зміни одержувача або відділення клієнт повинен повідомити про це в межах двох годин після отримання електронною поштою підтвердження комплектації замовлення.
Відправлення замовлень до 20000 грн. відбувається за рахунок отримувача.
Відправлення замовлень більше 20000 грн. оплачує відправник.
Після відправки клієнт отримує номер ТТН електронною поштою.
За домовленістю, доставка замовлень від 20000 у радіусі 120 км. від Львова може здійснюватися безкоштовно транспортом постачальника, рішення щодо цього приймає постачальник, залежно від завантаженості графіку доставок та інших додаткових обставин.


Знижки

Знижки надаються згідно з системою лояльності чинної на день замовлення. Остаточна максимальна знижка нараховується у кошику за загальною сумою замовлення або за індивідуальною знижкою клієнта.
Якщо клієнт має картку клієнта зі знижкою більшою, ніж нараховано за замовленням на сайті знижка перераховується при обробці замовлення, а також підвищується у обліковому записі на сайті.
Знижки за обліковим записом, сумою замовлення та промокодом не додаються.

Безкоштовні матеріали

Безкоштовні матеріали надаються посередництвом книгарні "ГаліІнБоок" згідно з чинною системою лояльності видавництв. Для отримання деяких безкоштовних матеріалів необхідно надати номер або назву навчального закладу. До клієнта можуть звертатися з представництв видавництв з метою перевірки отримання вчителями безкоштовних матеріалів.

Внесення змін та скасування.

Корекція або скасування замовлень відбувається телефоном або електронною поштою і можлива на будь-якому етапі комплектації до фактичного отримання товару клієнтом та розрахунку за нього.