Оформлення замовлення

Оформлення замовлення відбувається із зареєстрованого облікового запису клієнта.Усі запитання та побажання, якщо такі є, вказуються клієнтом у графі ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ. Після оформлення замовлення клієнт отримує підтвердження на електронну пошту та у вигляді смс. Уся подальша інформація, щодо статусу замовлення надсилається на електронну пошту без додаткового повідомлення телефоном.

Термін виконання

Термін виконання замовлення становить від 1 до 10 днів. Про укомплектування замовлення клієнта повідомляється на електронну пошту. Укомплектоване замовлення резервується на 10 днів. При потребі довшого очікування з боку постачальника або клієнта терміни узгоджуються з клієнтом в індивідуальному порядку.

Оплата

Безготівкова оплата та банківський перерахунок здійснюється після підтвердження укомплектованості замовлення, про що клієнт отримує електронного листа. Комісія банку оплачується клієнтом.
Готівковий розрахунок здійснюється при отриманні замовлення в книгарні або під час доставки по Львову.

Доставка

Замовлення вартістю більше 1000 грн. доставляються по Львову безкоштовно, менші замовлення отримуються в книгарні. Адреса і час доставки остаточно узгоджуються з клієнтом електронною поштою або телефоном після повної комплектації замовлення.
У інші населені пункти книги відправляються НОВОЮ ПОШТОЮ після внесення оплати на рахунок у ПРИВАТБАНКУ. Відправлення накладним платежем не здійснюються.
Відправлення здійснюється на відділення вказане у замовленні. У разі зміни одержувача або відділення клієнт повинен повідомити про це в межах двох годин після отримання електронною поштою підтвердження комплектації замовлення.
Відправлення замовлень до 20000 грн. відбувається за рахунок отримувача.
Відправлення замовлень більше 20000 грн. оплачує відправник.
Після відправки клієнт отримує номер ТТН електронною поштою.
За домовленістю, доставка замовлень від 20000 у радіусі 120 км. від Львова може здійснюватися безкоштовно транспортом постачальника, рішення щодо цього приймає постачальник, залежно від завантаженості графіку доставок та інших додаткових обставин.

Знижки

Знижки надаються згідно з системою лояльності чинної на день замовлення. Остаточна максимальна знижка нараховується у кошику за загальною сумою замовлення або за індивідуальною знижкою клієнта.
Якщо клієнт має картку клієнта зі знижкою більшою, ніж нараховано за замовленням на сайті знижка перераховується при обробці замовлення, а також підвищується у обліковому записі на сайті.

Безкоштовні матеріали

Безкоштовні матеріали надаються посередництвом книгарні "ГаліІнБоок" згідно з чинною системою лояльності видавництв. Для отримання деяких безкоштовних матеріалів необхідно надати номер або назву навчального закладу. До клієнта можуть звертатися з представництв видавництв з метою перевірки отримання вчителями безкоштовних матеріалів.

Внесення змін та скасування.

Корекція або скасування замовлень відбувається телефоном або електронною поштою.