Про книгарню ГалІнБоок

Книгарня «ГалІнБоок» присутня на ринку з 1999 року і зараз пропонує повний спектр автентичних підручників для вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та польської мов видавництв Cambridge University Press, Cornelsen, CLE, Edelsa, Edinumen, Express Publishing, Hachette, Hueber, Klett-Методика, Klett-Langenscheidt, Macmillan, MM Publications, Oxford University Press, Pearson, Glossa, Prolog, Alma Edizioni, Edilingua, які є схваленими до використання МОН України.

В умовах соціальних та політичних змін в Україні, що позначаються на всіх сферах суспільного життя – зокрема освіті й підприємництві – та спонукають до утвердження цілком легальних норм співробітництва, пошуку додаткових ресурсів розвитку та залучення усіх зацікавлених сторін до прийняття рішень книгарня «ГалІнБоок» засвідчує відданість принципам доступності та справедливості, прозорості та підзвітності і декларує підхід до своєї діяльності на ринку навчальної літератури у ключі соціально відповідального підприємництва.

Роздрібний продаж підручників здійснюється за єдиною роздрібною ціною, визначеною дистриб'юторами для усієї території України. Для гуртових закупівель діє система знижок від 10 до 20% та матеріалів ґратіс. Оскільки такі підручники купуються коштом батьків і лише за їхньою згодою, вважаємо за необхідне забезпечити максимальний доступ до інформації, яка стосується асортименту, цін, систем знижок та форм співпраці і оприлюднюємо та регулярно оновлюємо її на цьому сайті.

Дирекція книгарні радо підготує детальний розрахунок на кожне потенційне замовлення і представить його на батьківських зборах, тим самим надавши можливість порівняння своєї пропозиції із іншими на ринку і забезпечивши кінцевому покупцеві право вільного і справедливого вибору постачальника.

Щоб запросити нас на батьківські збори, звертайтеся: sishyyan@halinbook.com / (067)340-09-39 / (067) 674-57-65.