Англійська

Англійська » Художня література в оригіналі » Modern Fiction » Gregory David Roberts

Грегорі Девід Робертс, автор роману «Шантарам», народився в Мельбурні в 1952 році. Бунтарський дух, відомого в майбутньому письменника виявився в 17 років, коли він виступив співзасновником Анархістської партії народного звільнення. Після розлучення з дружиною у 1976 році, наслідком чого стала розлука з улюбленою дочкою, Грегорі впадає у важку депресію, яка призводить до героїнової залежності. У пошуках грошей для чергової дози, він починає здійснювати пограбування різних установ, в слідстві чого уславився … «порядним бандитом» тому як «йшов на справу» в піджаку і жилеті, і неодмінно був ввічливий з тими, кого грабував. Як з'ясувалося пізніше Робертс, здійснював пограбування, використовуючи іграшковий пістолет. У 1978 році Грегорі був заарештований і засуджений до 19 років ув'язнення. Проте менш ніж через два роки він здійснив втечу з в'язниці «максимальної безпеки» в Пентрідж, чого до нього не вдавалося нікому. У 1982 році Робертсові вдається за фальшивим паспортом потрапити до Індії. Перші півроку він проводить за вивченням маратхі в селі. Потім перебирається в бомбейські нетрі, де згодом засновує безкоштовну клініку для жебраків. Через деякий час він вербується мафіозними структурами, де здобуває необхідні навички та бере участь у валютних махінаціях, контрабанді зброї і підробці паспортів. Відсидівши в індійській в'язниці чотири місяці, Грегорі продовжує з азартом грати з долею — він опиняється в Афганістані, де бере участь у бойових діях на боці моджахедів. Після отриманого поранення і лікування в Пакистані знову опиняється в Бомбеї. Боллівуд, що бурхливо розвивався, не лишився без уваги творчої особистості. Девід знімається в епізодичних ролях, телепередачах, а потім засновує кастингову агенцію з підбору іноземців-статистів. Перебуваючи у міжнародному розшуку, за підробленими документами потрапляє до Німеччини, де створює рок-групу і підписує контракт зі студією звукозапису. Проте співробітники Інтерполу вдається вийти на його слід, але до Грегорі знову прихильна доля, він уникає арешту та
нелегальним транзитом через Швейцарію та Італію знову опиняється в Бомбеї. По поверненню, він пориває з мафією і самостійно налагоджує наркотрафік в Європу. Логічне завершення багаторічної «бурхливої діяльності» настав із затриманням в Німеччині в 1990 році, де Девід був заарештований разом з групою терористів. Зі слів Грегорі саме після арешту він почав переосмислювати своє буття — «Коли мене затримали у Франкфурті у 1990 році і посадили у в'язницю для терористів, я встав на шлях покути. Я більше не хотів бути ніким. Я хотів повернутися до Австралії або Індії, щоб почати нове життя.» У австралійській в'язниці Грегорі взявся за перо. Він починає писати роман, який згодом прославить його на весь світ. Наглядачі кілька разів знищували рукописи, але Девід вперто продовжував працювати над книгою. Після звільнення, роман допрацьовується і видається. «Шантарам» справив ефект бомби, що розірвалася, такої пронизливої, захоплюючої оповіді, викладеної хорошою мовою, публіка і критики не бачили давно. Згодом Робертс написав сценарій, і роман вийшов у світовий прокат. В даний час Девід подорожує, гонорари від численних видань його творів, дозволяють робити це легально.

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Художня література

"Shantaram "

Автор(и): Roberts Gregory David
ISBN: 9780349117546
Видавництво: Little Brown Books Company

A novel of high adventure, great storytelling and moral purpose, based on an extraordinary true story of eight years in the Bombay underworld.'In the early 80s, Gregory David Roberts, an armed robber and heroin addict, escaped from an Australian prison to India, where he lived in a Bombay slum.

320.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки.


їде від постачальника
-
Художня література

"The Mountain Shadow"

Автор(и): Gregory David Roberts
ISBN: 9780349121703
Видавництво: LittleBrown

In The Mountain Shadow, the long-awaited sequel, Lin must find his way in a Bombay run by a different generation of mafia dons, playing by a different set of rules. It has been two years since the events in Shantaram, and since Lin lost two people he had come to love: his fatherfigure, Khaderbhai, and his soul mate, Karla, married to a handsome Indian media tycoon. Lin returns from a smuggling trip to a city that seems to have changed too much, too soon.

572.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-