Англійська

Англійська » Додаткові книжки та дидактичні матеріали » Flashcards, educational games, puzzles » Картки для вивчення англійської мови

"Картки для вивчення англійської мови", ТМ Майстерня Знань- призначені для дітей дошкільного віку, вчителів дошкілля та початкової школи.
Чудово підійде для тих хто планує вивчати англійську мову на початковому рівні. Представлені 23 лексичні теми з оптимальним запасом слів рівня А1. Яскраві та великі картки, чітка графіка, чудовий подарунок.
Складові набору:
-350 флеш-карток (розмір картки 9,8 см х 14 см), розділені на 23 лексичні теми одного рівня складності. Виготовлені з імпортного крейдованого картону, товщиною 350 г/м²;
-9 настільних ігор для швидшого вивчення слів в ігровій формі;
-Інструкція-путівник по настільним іграм (в розгорнутому вигляді 14 см х 32 см);
Зручна та якісна упаковка квадратної форми з ламінацією та з окремими тематичними відділами (розмір 15 см х 15 см х 11,1 см).
Слова поділені на 23 лексичних теми: прикметники, алфавіт, тварини, день народження, Різдво, кольори, дні тижня та місяці, Пасха, їжа, в місті, моє тіло, мій клас, мій одяг, мій день, моя сім'я, мій дім, числа, займенники, фігури, море, іграшки, дієслова, погода.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Картки наочності

"Ключики - Картки для вивчення англійської мови, Майстерня Знань"

ISBN: 9789669193322
Видавництво: МАЙСТЕРНЯ ЗНАНЬ
580.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-