Англійська

Англійська » Додаткові книжки та дидактичні матеріали » Flashcards, educational games, puzzles » English Student - Англійська для школярів Мій зовнішній вигляд

Тематичний набір "Мій зовнішній вигляд" - це 95 карток для роботи зі школярами на уроках англійської. Слова та приклади підібрані для учнів 3-5 класів згідно з програмою Міністерства освіти та науки. На одній стороні картки - велике зображення предмета з теми, слово та транскрипція, на звороті - декілька прикладів словосполучень та речення у трьох формах (стверджувальній, заперечній, запитальній).
Завдяки великому розміру (10,5х10,5 см) картки англійських слів зручно використовувати для групових занять. Яскраві ілюстрації допомагають запам'ятовувати англійські слова візуально, а аудіосупровід - вивчити правильну вимову. Картки для вивчення англійської обирають вчителі як роздатковий матеріал або інтерактивний спосіб вивчення нової лексики та граматичних конструкцій.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Картки наочності

"English Student - Англійська для школярів Мій зовнішній вигляд"

ISBN: 9786177702251
Видавництво: English Student

95 карток для роботи зі школярами на уроках англійської. Слова та приклади підібрані для учнів 3-5 класів згідно з програмою Міністерства освіти та науки. На одній стороні картки - велике зображення предмета з теми, слово та транскрипція, на звороті - декілька прикладів словосполучень та речення у трьох формах (стверджувальній, заперечній, запитальній).
Завдяки великому розміру (10,5х10,5 см) картки англійських слів зручно використовувати для групових занять.

230.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-