Англійська

Англійська » Книжечки-картонки для малюків » Мої перші слова

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Читанка

"Мої перші кольори/My first colors"

ISBN: 9786177713356
Видавництво: Видавництво "Лінгвіст"

«Мої перші кольори» – це яскрава книжечка, разом з якою Ваш малюк із задоволенням буде знайомитися з кольорами. Розглядаючи добрі та милі ілюстрації, створені спеціально для цієї книжечки, маленький дослідник легко вивчить нові слова англійської мови.
Герой книжечки – ведмідь – допоможе перетворити вивчення слів у захоплюючу гру і придумати разом із дитиною цікаві історії. Заняття з книгою сприятимуть розвитку пам’яті й образного мислення, допоможуть поповнити словниковий запас юного читача.
«Мої перші кольори» є першою частиною серії «Мої перші слова». З книгами цієї серії вивчення англійської мови буде проходити весело, цікаво і принесе задоволення як малечі, так і батькам!

134.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Читанка

"Мої перші тварини/My first animals"

ISBN: 9786177713387
Видавництво: Видавництво "Лінгвіст"

«Мої перші тварини» – це яскрава книжечка, разом з якою Ваш малюк із задоволенням познайомиться з різними тваринами. Розглядаючи добрі та милі ілюстрації, створені спеціально для цієї книжечки, маленький дослідник легко вивчить нові слова англійської мови.
Кожен розворот присвячений певним тваринам: свійським тваринами, птахам, домашнім улюбленцям, комахам тощо. Така структура книжечки допоможе дітлахам познайомитись із багатоманітністю тваринного світу, а також дізнатися, де можна зустріти улюблених звірів та інших істот.
Заняття з книгою сприятимуть розвитку пам’яті й образного мислення, допоможуть поповнити словниковий запас юного читача.
«Мої перші тварини» є другою частиною серії «Мої перші слова». З книгами цієї серії вивчення англійської мови буде проходити весело, цікаво і принесе задоволення як малечі, так і батькам!

98.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-