Німецька » Серії адаптованих книжок для читання » Frei lesen - stilvoll leben

Ви хочете навчати німецької мови вільно, без примусу? Ви шукаєте, як просто й доступно перевірити рівень знань? Тоді вам не обійтися без унікальної серії читанок! Серія «Читай вільно — живи стильно!» — це:
• адаптація улюблених текстів
• ретельні розробки
• комплекс оригінальних вправ
• контекстуальний словник
Це реальна економія вашого часу і найкращий спосіб зробити навчання цікавим! Читати німецькою вільно й охоче — цілком реально! Унікальна серія — це найретельніша добірка адаптованих текстів, динамічні сюжети, різнобічні вправи, щонайширше коло навичок, настроєві малюнки. А ще — відповідність чинній програмі з німецької мови. Читати з улюбленими персонажами куди цікавіше, а перевіряти рівень знань — просто і доступно! Кожна наступна читанка містить навички попередніх рів­нів. Отож, ви можете послідовно знайомити учнів зі світом німецької мови.

Показано 1-3 з 3 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Читанка

"Johann Fischer "

ISBN: 9789664211984
Видавництво: Теза

Хто такий Йоган Фішер? Що сталося з хорошими і поганими кроликами? Як порозумілися ляльки й миші? Містить казки Беатрікс Поттер «Сердитий лихий кролик», «Казка про двох лихих мишей», «Йоган Фішер». Читанка для учнів 3-4-х класів шкіл із вивченням німецької мови як першої іноземної. Також для 5-х класів шкіл із вивченням німецької мови як другої іноземної. Рівень А1.2.

36.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Читанка

"Frau Mieze und die Maus"

ISBN: 9789664211977
Видавництво: Теза

Хочеш дізнатись, де зголоднілі кроленята знай­шли їжу? А як нахабні песики опинились у річці? Чи як мишка перехитрувала кошеня? Читай три цікаві оповідки в одній книжці. Читанка для учнів 3-4-х класів шкіл із вивченням німецької мови як першої іноземної. Також для 5-х класів шкіл із вивченням німецької мови як другої іноземної. Рівень А1.2.

36.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Читанка

"Die Geschichte von Peter Haschen"

ISBN: 9789664211991
Видавництво: Теза

Коли кроленята не слухаються своєї мами, вони втрапляють у халепу! Їх може спіймати велика біла кицька чи… сам містер Бауер.Читанка для учнів 5-х класів шкіл із вивченням німецької мови як першої іноземної. Також для 7-х класів шкіл із вивченням німецької мови, як другої іноземної. Рівень А2.1.

43.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-