Німецька

Німецька » Самовчителі » Самовчитель німецької мови

Цей підручник потрібний тим, хто хоче оволодіти німецькою мовою самостійно, а саме: навчитися читати, писати і спілкуватися цією мовою. Актуальна тематика, типові ситуації міжкультурного спілкування, чітка структура уроків, продуманий відбір та чітко визначена кількість мовного матеріалу, детальні коментарі, вправи і завдання для самоконтролю, доступні і прості пояснення та рекомендації українською мовою для організації самостійної роботи - все це забезпечує успіх у досягненні мети навчання.
Сучасна концепція навчального посібника дозволяє використовувати його для курсового, заочного навчання, а також у вищих навчальних закладах, де німецька мова вивчається як загальноосвітній предмет.

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Бориско Самовчитель німецької мови в 2-х т."

Автор(и): Бориско Н.
ISBN: 9789665090847
Видавництво: Логос

2008 р. 512 ст.

440.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Підручник

"Німецька мова. Досконале володіння (укр)"

Автор(и): Бориско Н.
ISBN: 9789665090878
Видавництво: Логос

У пропонованому навчальному посібнику реалізується сучасна концепція викладання та вивчення іноземної мови на просунутому рівні: діяльнісно та особистісно орієнтоване навчання, розвиток автономії осіб, що навчаються, зростання ролі когнітивного та рефлексивного підходів до феноменів мови, мовлення та культури, а також процесів оволодіння ними, домінування письмових форм спілкування та функціонально-комунікативний підхід до вивчення граматики.

98.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-