Англійська

Англійська » Настільні та активні ігри, пазли, набори для творчих хоббі » Настільні ігри » Фігурні картки

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Гра

"Гра настільна "Фігурні картки" VT2909-09 (укр)"

ISBN: 4820195053690
Видавництво: Vladi Toys

- Колобку, Колобку, я тебе з'їм ... ». Відвідайте казки і побачте своїми очима, як маленький мандрівник втік від діда з бабою і зустрів злюку лисицю.
"Колобок" кличе малюка пограти з казкою! Читайте дитині слово за словом, а вона нехай складає історію на своєму столі. А де ж дідусь і бабуся? Невтомно шукають Колобка. Задіюйте до гри картонні фігурки, нехай вони подорожують сюжетом. Коли всі деталі зібрані, починайте робити все заново!
Гра виготовлена з міцного деревовидного картону, але не варто перевіряти на зуб. Для гарантії безпеки деталі знаходяться в додатковій захисній упаковці.
Комплектація: 8 деталей сюжету, 3 фігурки-персонажі, казка.

137.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Гра

"Гра настільна "Фігурні картки" VT2909-10 (укр)"

ISBN: 4820195053706
Видавництво: Vladi Toys

«Знесла курочка яєчко, що не просте, а золоте ...». Завітайте в казку і подивіться на власні очі, як необачно дід з бабою розбили золоте яєчко, а Рябушка знову віддячила їм за турботу.
«Курочка Ряба» кличе малюка пограти з казкою! Читайте дитині слово за словом, а вона нехай розкладає історію на своєму столі. Ось Ряба знесла золоте яєчко, потім воно розбилося, тепер яєчко просте. Підключайте в гру картонні фігурки, нехай вони супроводжують сюжет. Коли деталі зібрані, зіграємо в зворотному напрямку!
Гра виготовлена з міцного деревообразного картону, але не варто пробувати на зуб. Для гарантії безпеки деталі поміщені в додаткову захисну упаковку.
Комплектація: 8 деталей сюжету, 3 фігурки-персонажа, казка.

137.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-