Англійська

Англійська » Настільні та активні ігри, пазли, набори для творчих хоббі » Настільні ігри » Ігри настільні "Картки-сортери"

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Гра

"Гра настільна "Картки-сортери" VT2904-07 (рос)"

ISBN: 4820195053348
Видавництво: Vladi Toys

Унікальна гра з барвистими ілюстраціями, фігурними сортерами з зображеннями вже знайомих тварин. Граючись, ваш малюк вивчить всі геометричні фігури і повторить назви тварин, знайде пари і встановить фігурки по своїх місцях. Розвиваюча гра складається з великих елементів, що дозволяє маляті легко брати деталі в ручку і переміщати їх в процесі гри. У наборі 4 зворотні картки, на кожній з яких зображені знайомі звірята. Милі мордочки і образи тварин піднімуть дитині настрій і додадуть бажання продовжити гру.

90.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Гра

"Гра настільна "Картки-сортери" VT2904-08 (рос)"

ISBN: 4820195053331
Видавництво: Vladi Toys

Унікальна гра з барвистими кольоровими ілюстраціями, фігурними круглими сортерами в формі жабенят. Граючи, ваш малюк вивчить основні кольори і повторить їх назви. Кожен кружечок містить зображення предмета, відповідного окрасу кожного жабеня. Розвиваюча гра складається з великих елементів, що дозволяє маляті легко брати деталі в ручку і переміщати їх в процесі гри. У наборі 4 зворотні картки, на кожній з яких зображені знайомі кольори і предмети. Милі мордочки і образи жабенят піднімуть дитині настрій і створять бажання продовжити гру.

90.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-