Польська » Граматика » Ortografia polska

Рівень: А1-В1
Видавництво: Prolog
Автори: Elżbieta Zarych
Вік учнів: підлітки та дорослі

Зустрічайте перший посібник з орфографії польської мови Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców від видавництва Prolog Publishing!

Підручник цікавий, яскравий та об’ємний, написаний спеціально для підлітків та дорослих, які вивчають польську мову як іноземну. Може використовуватися з будь-яким навчальним курсом як для самостійної, так і для роботи в класі. Автор Elżbieta Zarych при написанні посібника використовувала свій досвід, отриманий в університеті Jagiellońskim.

Підручник складається з 10-ти розділів, містить детальні роз’яснення правил орфографії, що супроводжуються веселими ілюстраціями та різноманітними вправами, наприклад, завдання з фонетичного правопису. Крім того, посібник містить тести на закріплення матеріалу, цікаві мовні ігри, кросворди, літературні вправи, пісні та диктанти. В кінці підручника знаходиться відповіді до завдань, транскрипти та довідник.

Книга містить MP3-CD , на якому знаходяться записи вправ і диктантів для читання з різною швидкістю. На диску розміщений код доступу для завантаження mp3 файлів з офіційного сайту видавництва.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Посібник з граматичної практики

"Ortografia polska + Mp3 CD"

Автор(и): Elzbieta Zarych
ISBN: 9788360229446
Видавництво: Prolog

Посібник пропонує систематичне вивчення граматики за допомогою захоплюючого незалежного дослідження граматичних структур.

674.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-