Німецька

Німецька » Фахова німецька » Pluspunkte Beruf: » Pluspunkte Beruf: Deutsch am Arbeitsplatz

Новий сучасний підручник із серії Pluspunkte Beruf Deutsch am Arbeitsplatz буде справжнім подарунком для тих, хто хочене лише отримати знання актуальної ділової лексики, а й удосконалити навички спілкування в різноманітних бізнес-сферах і покращити знання німецької мови.
Підручник з інтегрованим зошитом розрахований на 120-150 годин аудиторної роботи та охоплює 18 важливих тем в різних галузях професійного життя. В кожній з тем розглядається певна ситуація, розгортається
практичний сценарій ділового спілкування, наприклад, на співбесіді, при отриманні відшкодування в страховій компанії, під час укладання договору або виконанні замовлення клієнта тощо. Крім комунікативних завдань безпосередньо в основній темі, після кожного уроку пропонуються завдання для відпрацювання лексичних та граматичних структур.

Аутентичні аудіоматеріали на дисках, які додаються до підручника, допомагають отримати актуальну та практичну інформацію про ділове життя в сучасній Німеччині.

Підручник відповідає рівню А2/В1+ загальноєвропейських мовних рамок, що дозволяє використовувати підручник не тільки в спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, коледжах, а й на мовних курсах.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник і робочий зошит

"Pluspunkte Beruf: Deutsch am Arbeitsplatz Kurs- und Ubungsbuch mit Audio-CD "

Автор(и): Becker Joachim; Merkelbach Matthias
ISBN: 9783060203765
Видавництво: Cornelsen
612.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-