Німецька

Німецька » Фахова німецька » Pluspunkte Beruf: » Pluspunkte Beruf: Erfolgreich in der Pflege

Новий сучаснийпрофесійний курс для фахівців медичної сфери , який допоможе не лише поліпшити знання професійної лексики, а й одночасно удосконалити володіння німецькою мовою.
Підручник «ErfolgreichinderPflege» містить актуальну інформацію, яка буде цікава як медикам-професіоналам, так і студентам навчальних медичних закладів. Може використовуватись на заняттях в групах і для самостійної роботи.
Матеріал підручника представлений в реалістичних ситуаціях, з аутентичними медичними текстами, професійною термінологією та історіями хвороб. Багато уваги в підручнику приділяється розвитку навичок спілкування з пацієнтом,його близькими, а також колегами, що є необхідним сучасному лікарю.

Аудіо-матеріали на диску, який додається до підручника, допомагають отримати актуальну та практичну інформацію з професійної сфери.

В додатках, в кінці підручника, пропонується словничок для самостійного опрацювання, з можливістю внесення перекладу нових слів та виразів, а також відповіді до вправ, довідник з найбільш уживаним лексичним
матеріалом та тексти з аудіо диску.
Підручник відповідає рівню В1 загальноєвропейських мовних рамок, що дозволяє використовувати підручник не тільки в спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, коледжах, а й на професійних мовних курсах.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Pluspunkte Beruf: Erfolgreich in der Pflege Kursbuch mit CD "

ISBN: 9783060203796
Видавництво: Cornelsen
427.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-