Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Der die das

Показано 1-4 з 4 записів.
Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Der die das

Der die das 1

Cornelsen
Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Der die das

Der die das 2

Cornelsen
Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Der die das

Der die das 3

Cornelsen
Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Der die das

Der die das 4

Cornelsen

Видавництво: Cornelsen

Anfänger

Автори: Birgit Behle-Saure, Heidelinde Foster, Petra Hubbert, Marlies Koenen, Kathrin Röder, Simone Schick, Antje Sinemus, Stefan hrsg. von Jeuk, Krystyna Strozyk.

Кількість рівнів: 3.
Вік учнів: 6 – 10 років.
Компоненти:
Основні для учня:
Підручник (Basisbuch Sprache und Lesen)
Два різнокольорових зошита в комплекті з абеткою (Arbeitsheft Sprache Teil A und B im Paket)
Додаткові для учня:

Читанки з вправами (Arbeitsheft Lesen) - 2, 3 рівень
Прописи (Schreiblehrgang Schulausgangsschrift) - 1, 2 рівень
Для вчителя:
Картки для вчителя з описом перебігу уроку відповідно до кожної сторінки підручника (Handreichungen-Kartei)
Комплект копіювальних матеріалів для вчителя +CD-Rom (Kopiervorlagen mit CD-ROM)
Відривний блокнот з додатковими завданнями для підсумкових робіт (Sprachstandsbeobachtung mit Beileger)
Інтерактивний CD-Rom (Software Sprachforderung CD-ROM)
Differenzierungsblock
Аудіо-диски для роботи в класі (CDs)

Перші кроки у світі німецької мови!

Пам`ятаєте Ваші відчуття в першому класі? Згадайте ці перші враження! Напевно було цікаво, незвичайно, а можливо страшно і незрозуміло. Вам хотілось повернутись до Ваших улюблених іграшок, до веселих друзів, але вчителі запевняли Вас, що Ви вже дорослі і маєте працювати: навчання – це тепер Ваша робота. Чи завжди Вам вдавалося порозумітися з вчителем та відчути його підтримку? Але пройшов час і сьогодні Ви – вчитель, але Вам знову потрібна підтримка! Тому що Ви розпочинаєте найважливішу справу, відкриваєте для малечі німецьку мову – а це дійсно відповідально.

Новий сучасний курс для молодшої школи der,die,das – це Ваша справжня підтримка. Він допоможе зробити уроки німецької яскравими, веселими та пізнавальними. Ви відчуєте, що навчання – це захоплююча гра! Відпрацювання мовного матеріалу з учнями за посібниками цього курсу стане Вашим спільним задоволенням.

Підручник містить десять тематичних розділів, які відповідають вимогам шкільної програми в молодшій школі та сприяють формуванню німецькомовної компетенції у дітей цієї вікової категорії. Матеріал посібника укладено з урахуванням мовної підтримки, яка ґрунтується на відповідній лексиці для дітей і систематично надає різні моделі мовлення. Лексичний матеріал забезпечує формування у дітей базового словникового запасу й практичне застосування мови у відповідних мовленнєвих ситуаціях.

Запропонований навчальний матеріал знайомить дітей з цікавими пригодами кота Лео та мишки Ліни, які протягом всього курсу, завдяки мовним іграм, створюють на уроці атмосферу співпраці, взаємодії та творчості. Активне застосування ігрової методики допомагає дітям з легкістю оволодіти мовними навичками та найпростішими граматичними структурами. Вправи спрямовані на розвиток сприймання, уваги, пам'яті та
мислення.

Послідовно, за умови використання кольорових відмінностей (чоловічій рід – синій (der), жіночій рід – червоний (die), середній рід – зелений (das)) за родами та артиклями пропонується підтримка у вивченні мовного матеріалу та лексичних одиниць, яка є невід'ємною складовою для формування в молодших школярів базових елементарних комунікативних умінь та навичок.

"Lernen mit Spaß und Spiel" – це принцип, за яким побудовані підручники з вивчення німецької мови у молодшій школі видавництва Cornelsen.Гриф міністерства

Завантажити файл (pdf)