Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Paul, Lisa & Co

Показано 1-3 з 3 записів.
Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Paul, Lisa & Co

Paul, Lisa & Co Starter

Hueber
Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Paul, Lisa & Co

Paul, Lisa & Co A1.1

Hueber
Німецька » Молодша школа (1-4 класи) » Paul, Lisa & Co

Paul, Lisa & Co A1.2

Hueber

Видавництво: Hueber
Anfänger
Автори: Monika Bovermann, Manuela Georgiakaki, Dr. Renate Zschärlich
Кількість рівнів: 3.
Вік учнів: 8 – 10 років.
Компоненти:
Основні для учня:
Підручник (Kursbuch)
Робочий зошит (Arbeitsbuch)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Lehrerhandbuch)
Аудіо-диски для роботи в класі (CDs)

Зустрічайте новий підручник для молодшої школи „Paul, Lisa & Co.“ від видавництва Hueber. Концепція навчально-методичного комплексу полягає в наступному:

Повільне занурення у світ німецької мови
„Paul, Lisa & Co.“ підводить за допомогою трьох книг до рівня А1. Стартовий том пропонує дітям молодшого шкільного віку від 8 років без попередніх знань легкий вступ в німецьку мову – без граматичного навантаження. Він виконує роль своєрідного фундаменту для подальшого переходу до другої книги рівня А1.1.

Вивчення мови за допомогою історій
Представлені в підручнику історії з життя чотирьох друзів Пауля, Лізи, Юлії, Алекса та собаки на ім’я Тобі подають мову у відповідному контексті та з розважальними прийомами. Такі теми як день народження, тварини, хобі або канікули тісно пов’язані одна з одною та мають емоційне забарвлення. Різноманітні мовні приклади спонукають дітей до переказу історій рідною мовою, що сприяє кращому розумінню та засвоєнню матеріалу.

Досягнення навчальних цілей в процесі гри
В підручнику представлені різноманітні ігрові завдання, які приносять задоволення та різноманіття на урок німецької мови, а також підтримують цілісність комунікативно спрямованого навчання. Також подвійні сторінки в кінці кожного модулю сприяють повторенню матеріалу за допомогою різних ігрових прийомів. Поряд з уже знайомими рубриками „Фонетичні вправи“ та „Мовне портфоліо“ тут зустрічаються рубрики „Рифми“, „Ігри“, „Краєзнавство“.

Різновиди завдань для розвитку дитини: письмо, загадки, аплікація, малювання, вирізання та клеєння
В робочому зошиті діти мають змогу повторити та закріпити навчальні цілі за допомогою різноманітних вправ та творчих завдань. Особливістю робочого зошита є інтегровані наліпки в кінці книги.

Цілеспрямоване тренування чотирьох видів мовленнєвої діяльності
„Paul, Lisa & Co.“ тренує від самого початку всі види мовленнєвої діяльності: читання, аудіювання, письмо та говоріння. Тексти для аудіювання знайомлять учнів зі звуками німецької мови та презентують мовні вирази та граматичні структури. Тексти для читання в стартовому томі представлені в більшості випадків у вигляді коміксів: комбінація слова та картинки допомагає краще зрозуміти зміст прочитаного. Через діалоги, пісні, ігри питання-відповідь діти отримують першу впевненість у вживанні німецької мови. В простих діалогах вони тренують засвоєні мовні структури самостійно з партнером.

Для різних навчальних типів
Велика кількість типів вправ та завдань допомагає втілити принцип „внутрішньої диференціації“ на уроці та залучає до роботи різні навчальні типи учнів.

Прозора структура
Підручник охоплює п’ять модулів, кожний з яких вміщує дві лекції. Кожен модуль позначений відповідним кольором та тематично підходящим символом. Чіткі вказівки у підручнику та робочому зошиті полегшують користування підручником та сприяють швидкому орієнтуванню у школярів.

Більш детальну інформацію та пробні сторінки Ви знайдете за наступним посиланням: https://www.hueber.de/seite/pg_index_plc