Англійська

Англійська » Business Literature » Marketing & Public Relations » Branded Beauty

Краса – це багатомільярдна міжнародна індустрія, що включає макіяж, догляд за шкірою, догляд за волоссям, парфумерію, косметичну хірургію і, навіть, тату і пірсинг. Роками ця індустрія використовує лестощі, спокусу, науку та сором, щоб переконати споживачів платити, якщо вони хочуть виглядати якнайкраще.

Автор досліджує історію і розвиток індустрії краси від розкішних бутиків Парижу до салонів тату Брукліну. Він аналізує маркетингові стратегії, що використовуються творцями і продавцями цієї продукції, порівнює ставлення до краси в різних частинах світу і вивчає розвиток органічної продукції на ринку.

Сповнена захоплюючих деталей і надихаючих прикладів, BradedBeauty заглядає також в майбутнє цієї всесвітньої одержимості.

MarkTungate – журналіст, який спеціалізується на брендингу і комунікаціях, веде щотижневу колонку у французькому журналі Strategies, пише статті про рекламу, стиль і поп-культуру для Stylus.com, TheTimes, TheIndependent, Frame, CNNTraveller. Веде курс брендингу і реклами в Parsons Paris School of Art and Design.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Branded Beauty: How Marketing Changed the Way We Look"

Автор(и): Mark Tungate
ISBN: 9780749461812
Видавництво: Kogan Page
677.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-