Французька » Підручники для студентів та дорослих » Agenda

Показано 1-3 з 3 записів.
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Agenda

Agenda 1

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Agenda

Agenda 2

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Agenda

Agenda 3

Hachette

Видавництво: Hachette

Від A1 дo A2
Автори: Marion Mistichelli, Bruno Girardeau, David Baglieto, Michaël Magne
Кількість годин на один рівень: 80 – 120.
Кількість рівнів: 2.
Вік студентів: дорослі.
Компоненти кожного рівня:

Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve) + DVD-Rom
Робочий зошит (Cahier d'activités) + CD
Для вчителя:
Книга для вчителя (Guide pedagogique)
Аудіо-диски для роботи в класі (CD Audio pour la classe)
Програма для інтерактивної білої дошки (Cle USB TNI+)

Успішно вивчаючи французьку мову, учень веде власний щоденник AGENDA! AGENDA – це навчальний курс французької мови для молоді та дорослих, представлений у формі персонального щоденника-записника, який поступово заповнюється учнем. Курс складається з двох частин та веде до рівня знання французької мови А2. Поява наступних частин планується найближчими роками.
Концепт підручника підтримує діяльнісний підхід, адже головним персонажем є сам учень. Завдяки ігровим завданням та чітким зрозумілим вказівкам він постійно залучений до ситуацій повсякденного життя. Гнучкий діяльнісний підхід легко адаптується до різних контекстів вивчення французької мови. Структурована подача мовного матеріалу, який відповідає ЗРМО: 9 днів (розділів) х 2 зустрічі (уроки) на день = 18 зустрічей (уроків) на рівень. Значна увага приділяється вправлянню у вимові; країнознавчій інформації у вигляді ігор та відео, які заохочують учнів до спілкування; контролю знань згідно з DILF/DELF; самооцінюванню. Курс має численні корисні додатки: тематичний зміст курсу, транскрипції, граматичний довідник, таблиці відмінювання дієслів, карту франкомовного світу, календар французьких свят, фонетичний алфавіт, таблиці мір. Робочий зошит з диском CD забезпечує закріплення лексичного матеріалу, вживання мовних актів на практиці, поглиблену роботу з граматикою та фонетикою, 9 контрольних та портфоліо. На аудіо-CD містяться усі звукові вправи з робочого зошита. Відео-диск включає в себе усі звукові матеріали підручника, багатомовний словник з можливістю доповнення, портфоліо, 25 вправ з автоматичним контролем помилок та відео з країнознавчою тематикою. Книга для вчителя - це повне зібрання методичних вказівок до кожного уроку, 9 підсумкових контролів знань, додаткові вправи на повторення та поглиблення пройденого матеріалу, пояснення та рекомендації з використання відео та вправ для інтерактивної дошки. Три аудіо-диски містять звукові матеріали з підручника, робочого зошита та тести з книги для вчителя. Відео-диск об'єднав у собі відеосюжети до сторінок Culture-Vidéo та матеріал на теми, що сприяють розвитку навичок вербальної та невербальної аргументації. Інтерактивний електронний підручник - це повне відтворення друкованої версії підручника
усі звукові матеріали підручника, усі відеосюжети до сторінок Culture-Vidéo, 18 додаткових інтерактивних схем для повторення та поглибленої роботи на уроці, 25 вправ автоматичним контролем помилок з DVD диску учня, інтерактивні посилання до сторінок робочого зошита, повне відтворення друкованої версії книги для вчителя. Працює на всіх типах комп'ютерів та усіх моделях інтерактивної дошки.
На сайті www.hachettefle.fr можна переглянути та безкоштовно завантажити:
> детальний опис усіх складових курсу
> тематичний та структурний зміст
> пояснення авторів курсу
> один розділ підручника
> книгу для вчителя (без тестів та відповідей)
> уривки мультимедіа: аудіо, відео та електронний підручник

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)