Французька » Підручники для студентів та дорослих » Le Nouveau Taxi

Показано 1-3 з 3 записів.
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Le Nouveau Taxi

Le Nouveau Taxi 1

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Le Nouveau Taxi

Le Nouveau Taxi 2

Hachette
Французька » Підручники для студентів та дорослих » Le Nouveau Taxi

Le Nouveau Taxi 3

Hachette

Видавництво: Hachette

Від A1 дo B1
Автори: Guy Capelle, Robert Menand, Annie Berthet, Véronique Kizirian, Françoise Kite, Nathalie Hirschsprung
Кількість годин на один рівень: 60 – 80.
Кількість рівнів: 3.
Вік студентів: дорослі.
Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve) + DVD-Rom
Робочий зошит (Cahier d`exercices)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Guide pedagogique)
Аудіо-диски для роботи в класі (CD Audio pour la classe)

Оновлена версія відомого багатьом підручника з французької мови "TAXI!". Це видання, неодноразово випробуване в різних навчальних контекстах, засвідчило можливість легкого адаптування до потреб учнів.
Ще більше сучасних автентичних матеріалів та мультимедійний диск до підручника!
Підручник з DVD-ROM /CD-ROM поглиблено опрацьовує граматичні та мовно-комунікативні структури. Сторінки "Savoir-Faire" підсилюють застосування діяльнісного підходу до вивчення французької, стимулюючи практичне застосування щойно здобутих навичок . Документальний зміст підручника збагачено сучасними писемними та усними матеріалами. Чітка структура (1 урок підручника = 2 сторінки = 1 практичне заняття) полегшує роботу, а прагматична методика курсу допомагає учням швидше здобути навички самостійного використання французької в різних ситуаціях повсякденного життя. Принцип поступового прогресування адаптований до потреб студентів. В кінці підручника пропонуються граматичні та лексичні додатки. Готує до складання іспитів DELF A1, A2 та B1.
Компакт-диск DVD-ROM (рівні 1 та 2) і CD-ROM (рівень 3) для використання в класі або вдома пропонує: портфоліо до кожного розділу підручника; інтерактивні граматичні та лексичні вправи; головні звукові матеріали підручника з можливістю уповільненого прослуховування; відеоматеріали двох типів до кожного розділу підручника (спеціально створений для курсу фільм з водієм паризького таксі у головній ролі та автентичні країнознавчі сюжети документального жанру). Ці матеріали мотивують та сприяють розвитку самостійності учнів.
Книга для вчителя забезпечує поступові пояснення до кожного уроку та поради щодо використання автентичних матеріалів та пожвавлення роботи в класі, містить відповіді до всіх вправ з підручника, інформацію культурологічного та країнознавчого характеру, додаткові факультативні вправи, тести до кожного розділу.
У рівнях 1 і 2 також пропонуються додаткові вправи на повторення та поглиблення матеріалу і відповіді до вправ з робочого зошита.
Аудіо компакт-диск містить усі звукові матеріали курсу та тестові вправи на розуміння усного мовлення з книги для вчителя.
Інтерактивний електронний підручник дуже простий у використанні і повністю відтворює друковану версію підручника, доповнюючи її усіма аудіо-записами та додатковими матеріалами, аудіозаписами, інтернет-посиланнями, які дозволяють викладачу підготувати, провести та персоналізувати свій урок.

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)