Німецька

Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Показано 1-9 з 9 записів.
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen A1

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen A1/1

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen A1/2

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen A2

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen A2/1

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen A2/2

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen B1

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen B1/1

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » Menschen

Menschen B1/2

Hueber

Видавництво: Hueber

Від A1 до B1
Автори:
Кількість рівнів: 3 (кожен рівень може бути у одній, або у двох частинах)
Вік учнів: молодь від 16 років і дорослі.
Компоненти:
Основні для студента:
Підручник (Kursrbuch) mit DVD-Rom
Робочий зошит (Arbeitsbuch) mit Audio-CD
Додаткові для студента:
Словник (Vokabeltaschenbuch / Glossar)
Додатковий підручник для тренування бізнес лексики (Berufstrainer) mit Audio-CD
Для викладача:
Книга для вчителя (Lehrerhandbuch)
Аудіо і відео матеріали до підручника (Medienpaket),
Аудіо для роботи в класі (ЗАВАНТАЖУЙТЕ БЕЗКОШТОВНО з сайту Hueber)
Повний пакет додаткових ресурсів для вчителя (Unterrichtspaket): підручник в цифровому вигляді для роботи на інтерактивній білій дошці або з проектором. Частина вправ інтерактивна. Усі відео та аудіо записи. Методичні рекомендації і підказки, ключі, робочі аркуші для копіювання, ідеї для роботи з цифровими картинками. Плани уроків, картинки до підручника, інструменти для створення робочих аркушів з вправами (генератор вправ) та створення кросвордів.
Програмне забезпечення для роботи за підручником на інтерактивній білій дошці (Interaktives Kursbuch für Whiteboard und Beamer – DVD-ROM), містить усі аудіо та відео матеріали
Тестові завдання до підручника (Menschen A1 Testtrainer) mit CD

Новий підручник для молоді та дорослих від видавництва HUEBER "Menschen" уже став сенсацією у світі вивчення німецької мови. Науковці у галузі психології навчання та нейродидактики єдині у своїй думці: рецепт для уроку німецької мови, який сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу існує, потрібно лише поєднати необхідні інгредієнти. Подвійна комплектація (у 3-х, або у 6-ти частинах) дозволяє обрати видання підручника відповідно до кількості годин в навчальному процесі. Повний рівень відповідає 120 навчальним годинам, а половина рівня складає 60 годин. Незалежно від комплектації підручник і зошит пропонуються окремо. Прозора концепція підручника полягає у змістовій складовій, яка викликає у студентів інтерес та емоції; прозорій системі навчальних цілей, яка посилює мотивацію; простих коротких уроках, які посилюють концентрацію уваги студентів; логічній структурі; систематичному вивченні граматики, серед іншого за допомогою кольорів (сигнальна граматика); різноманітних актуальних текстах, які описують життєві реалії; фазах повторення з можливістю швидкої самоперевірки своїх знань.
Подання нового матеріалу у підручнику активує всі органи чуття; часто використовуються ілюстрацій та візуальні схеми, інтернет та мультимедійні засоби навчання, різні види проектних робіт, комунікативна орієнтація.
Студенти активно залучаються в навчальний процес, що забезпечує урахування їхніх інтересів. Поєднання ілюстрацій та лексики допомагає активувати словниковий запас, а порівняльна інтеграція інших мов, якими володіє студент, сприяє швидшому засвоєння граматичних і лексичних явищ мови, яка вивчається.
Підручник Menschen втілює всі основні принципи навчальної психології та нейродидактики і спонукає до вивчення іноземної мови через позитивні емоції та успіх. Ситуації з життя викликають емоції та збуджують інтерес, тож Menschen вводить новий навчальний матеріал за допомогою принципу «розкажи-історію». Пам'ять працює в картинках, тож Menschen візуалізує навчальну лексику через «словник в картинках». Наш розум найефективніше опрацьовує стислі об'єми інформації, тож Menschen пропонує навчальний матеріал в коротких прозорих лекціях.
Повторення допомагає закріпити матеріал і посилює мотивацію, тож в Menschen Ви знайдете багато завдань для повторення та закріплення.
Робочий зошит розроблений для самостійного навчання та поглиблення знань з граматики, лексики, лексичних виразів тощо. У зошиті забезпечується цілеспрямоване тренування чотирьох видів діяльності: аудіювання, говоріння, письма та читання, пропонуються вправи для тренування вимови, тести для самоперевірки, сторінки для самооцінювання та словник до теми, а літературна сторінка містить цікаву історію-серіал. На диску, який входить в комплект подаються записи усіх текстів. Завдання для внутрішньої диференціації в розділі «Вчити» доповнюють робочий зошит.
Інтегрований DVD-ROM для студента в підручнику дає можливість самостійно опрацьовувати матеріал вдома на комп'ютері. Студент може сам обирати завдання згідно власних інтересів: професійна мова; краєзнавча інформація; диктанти; завдання на набуття автоматичних навичок; цікаві короткі фільми для повторення.
Окремий DVD для викладача містить захоплюючі фільми для тренування аудіо-візуальних навичок;
краєзнавчі матеріали про Німеччину, Австрію, Швейцарію; завдання до фільмів та детальні дидактичні вказівки.
Програмне забезпечення для роботи за підручником на інтерактивній білій дошці містить всі завдання, тексти, ілюстрації до підручника, а також усі аудіо тексти та фільми. На диску охоплюються всі інтерактивні вправи з можливістю показу правильних відповідей.
Книга для вчителя містить опис концепції підручника, детальне планування всіх уроків, відповіді до вправ з підручника, додаткові рубрики такі як міжкультурна інформація, краєзнавство, методичні поради, особливості викладання граматики, диференціювання в групі, а також методичний глосарій, робочі листки для копіювання, тести до всіх уроків.

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)