Німецька » Підручники для студентів та дорослих » SICHER!

Показано 1-6 з 6 записів.
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » SICHER!

Sicher B1+

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » SICHER!

Sicher B2

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » SICHER!

Sicher B2/1

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » SICHER!

Sicher B2/2

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » SICHER!

Sicher C1/1

Hueber
Німецька » Підручники для студентів та дорослих » SICHER!

Sicher C1/2

Hueber

Видавництво: Hueber
Від B1+ до С1
Автори: Dr. Michaela Perlmann-Balme, Jutta Orth-Chambah, Claudia Böschel, Susanne Schwalb
Кількість рівнів: 3 (кожен рівень може бути у одній, або у двох частинах)
Вік учнів: молодь та дорослі
Компоненти:
Основні для учня:
Підручник (Lehrbuch)
Робочий зошит (Arbeitsbuch) mit Audio-CD
Для вчителя:
Книга для вчителя (Lehrerhandbuch)
Аудіо і відео диски для роботи в класі (Medienpaket)
Програма для інтерактивної білої дошки (Interaktives Kursbuch für Whiteboard und Beamer)
Аудіо для роботи в класі (ЗАВАНТАЖУЙТЕ БЕЗКОШТОВНО з сайту Hueber)

Новий підручник з модульною системою, який підходить для вивчення німецької мови, як повсякденного спілкування, так і для професії або навчання. Створений для молоді та дорослих, дозволяє оволодіти німецькою
на середньому та високому рівнях і забезпечує логічність та системність у вивченні мови. Містить різноманітні теми та види текстів, різнотипні завдання та вправи, тренування всіх видів мовленнєвої діяльності, додаткові сторінки для розуміння почутого та побаченого, DVD.
Відповідає рівням В1, В2 та С1 згідно Загальноєвропейським Рекомендаціям з вивчення мови.
Складається з багатьох компонентів, які дидактично продумано, цілеспрямовано і вміло поєднують та доповнюють один одного. Традиційні підручник, робочий зошит і книга для вчителя підсилюються медіапакетом, матеріалами для платформи Moodle та інтерактивним підручником для проектора і інтерактивної дошки.
Підручник з продуманою модульною системою забезпечує гнучкість та прозорість за допомогою цікавих та привабливих ілюстрацій для активації лексики та початку теми; автентичних аудіо-текстів на реалістичні та актуальні теми; сучасних текстів на читання; різноманітних вправ для розвитку письма; короткого огляду граматичного матеріалу;тренування слів та виразів; комунікативної спрямованості підручника. Диск з відео в медіапакеті для викладача дає можливість переглядати та опрацьовувати дидактичні фільми.
Робочий зошит для занять та навчання вдома тісно пов'язний з підручником і пропонує ретельне тренування чотирьох видів мовленнєвої діяльності, вправи до лексики, граматики та мовлення, завдання на повторення, краєзнавчий матеріал, ігри, секцію «Моє досьє», фонетичні вправи; тести для самоконтролю; відповіді до всіх вправ в Інтернеті.
Книга для вчителя – містить опис концепції підручника, детальне планування всіх уроків, відповіді до вправ з підручника, методичний глосарій, робочі листки для копіювання, тести до всіх уроків та такі додаткові рубрики: міжкультурна інформація, краєзнавство, методичні поради, особливості викладання граматики, диференціювання в групі. Інтерактивна книга, за допомогою проектора та інтерактивної дошки, дозволяє зробити заняття ще ефективнішим та цікавішим, адже цей диск містить всі матеріали підручника з інтерактивними вправами, аудіо матеріалами та ключами. Матеріали «Для професії» (16 робочих листів в форматі PDF) - це ідеальні додаткові матеріали для професійно зорієнтованих курсів. Файл для завантаження на сайті видавництва містить дидактизовані робочі листи з професійною спрямованістю до кожного уроку Sicher! B1+.
На разі виданий рівень В1+, рівні В2 та С1 – у розробці!
На сайті www.hueber.de/sicher можна знайти ще більше інформації про цей навчальний комплекс, а також безкоштовно завантажити безліч додаткових завдань та ігор до занять і перевірите власні знання за допомогою додаткових інтерактивних вправ!

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)