Англійська

Англійська » Дошкілля » Hide and Seek

Показано 1-3 з 3 записів.
Англійська » Дошкілля » Hide and Seek

Hide and Seek 1

National Geographic Learning
Англійська » Дошкілля » Hide and Seek

Hide and Seek 2

National Geographic Learning
Англійська » Дошкілля » Hide and Seek

Hide and Seek 3

National Geographic Learning

Видавництво: National Geographic Learning (NGL)

Beginner
Автор(и): Jane Thompson and Stephen Thompson et all.
Кількість годин: 130-160 годин: 10 тем по 8 уроків.
Кількість рівнів: 3.
Вік учнів: дошкільнята.
Видавництво: National Geographic Learning

Новий трирівневий курс з англійської мови для дошкільнят від видавництва National Geographic Learning!
Розвиваються навички аудіювання, усного мовлення і читання. Літери, фонікси, цифри представлені в ілюстраціях та іграх. Веселі, цікаві завдання cформовані на основі діяльнісного підходу до вивчення англійської мови, метод повного фізичного реагування допомагає розвивати не лише англійську, а й особистість дитини.

Підручник розроблений з урахуванням підходу CLIL, згідно якого навчання англійській грамоті, арифметиці, природничим наукам, труду, загальнолюдським цінностям організується навколо основної теми кожного розділу. В кожному уроці представлені картинки, фотографії, англомовні римівки, пісні, завдання на розвиток моторних навичок. Англійські фонікси представлені за допомогою аудіо матеріалів, лексики, цікавих завдань.

Для батьків та вчителів до навчального курсу з англійської мови Hide and Seek доступні онлайн матеріали з поясненнями і додатковими завданнями на сайті: www.ngl.cengage.com/hideandseek.

В кінці книжки є сторінки зі стікерами.

В робочому зошиті цього насиченого навчального курсу з англійської мови відпрацьовується весь матеріал підручника, пропонуються завдання для підготовки до письма. В першому рівні тренується крупна моторика та акуратність письма, в другому – написання літер, в третьому – написання слів.

Книжка для вчителя пропонує планування уроків, додаткові завдання, поради щодо використання додаткових і основних англомовних матеріалів, аудіоскрипти, тести.