Англійська

Англійська » Дошкілля » Welcome to Our World

Показано 1-3 з 3 записів.
Англійська » Дошкілля » Welcome to Our World

Welcome to Our World 1

National Geographic Learning
Англійська » Дошкілля » Welcome to Our World

Welcome to Our World 2

National Geographic Learning
Англійська » Дошкілля » Welcome to Our World

Welcome to Our World 3

National Geographic Learning

Видавництво: National Geographic Learning

Pre-A1
Автори: Joan Kang Shin, Jodi Crandall
Кількість рівнів: 3
Вік: дошкільнята

Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:

Підручник (Student's book)
Робочий зошит (Workbook) with Audio CD
Для вчителя:
Книга для вчителя (Teacher's Book)

Зустрічайте новий трирівневий курс з англійської мови для дошкільнят від National Geographic Learning!

Різноманітність англійської мови презентується малюкам за допомогою цікавих ігор, завдань та автентичних дитячих пісеньок, які виконують діти різних країн світу. А вражаючі фотографії від National Geographic Learning, як завжди, захоплюють не тільки маленьких учнів. Також до англомовного навчального курсу Welcome to Our World входять великі стікери, які заохочують та мотивують дітей до навчання англійської.

Книжка поділена на 9 тем, розроблених з урахуванням вікових особливостей. Англійська лексика, представлена у вигляді пісень, малюнків, фотографій, ігор та додатково відпрацьовується в завданнях в робочому зошиті. До кожної теми цього вражаючого англомовного курсу розроблені цікаві творчі проекти, підібрані стікери, а графічні завдання готують руку дитини до письма. Також в кінці кожного підручника додається англійський алфавіт в картинках. До робочого зошита додається аудіо СD з матеріалами для прослуховування.

Відео, аудіо до підручника знаходяться на сайті видавництва www.myngconnect.com. Для викладача на сайті www.myngconnect.com можна знайти додаткові матеріали для занять.

Додаткову інформацію про навчальний курс з англійської мови Welcome to Our World можна переглянути за посиланням http://ngl.cengage.com/ourworldtours/welcome-to-ou...