Англійська

Англійська » Дошкілля » New Yippee!

Показано 1-3 з 3 записів.
Англійська » Дошкілля » New Yippee!

New Yippee! Red

MM Publications
Англійська » Дошкілля » New Yippee!

New Yippee! Green

MM Publications
Англійська » Дошкілля » New Yippee!

New Yippee! Blue

MM Publications

Видавництво: MM Publications

Beginner
Автори: H.Q.Mitchell
Кількість годин на один рівень:
Кількість рівнів: 3
Вік учнів: дошкільнята

Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Student's Book)
Робочий зошит (Fun Book) with CD-ROM
Для вчителя:
Книга для вчителя (Teacher's Book)
Аудіо-диски для роботи в класі (Class CDs)
Картки наочності (Flashcards)
Брошура з тестами (Test booklet)

Навчальний курс з англійської мови New Yippee! має три рівні - Red Book, Green Book та Blue Book. В основі курсу лежить мультисенсорний підхід - Multiple Intelligence, головною принцип якого полягає в тому, що кожна людина сприймає та розуміє інформацію індивідуально, а саме тому всі учні вчаться по-різному. Таким чином, використання різноманітних матеріалів, таких як пісні, ігри, навчання за допомогою історій, рольові ігри має значний педагогічний ефект. Студенти поринають в саму мову та вивчають англійську спочатку слухаючи та розмовляючи, а вже пізніше вчаться писати та читати. Таким чином, учні вивчають та ознайомлюються з мовою так само як і носії. З кожним рівнем яскравого та цікавого курсу New Yippee розвиваються наступні мовленнєві навички:
Red Book: головний акцент робиться на прослуховування та говоріння;
Green Book: студенти вже починають розпізнавати літери;
Blue Book: додається вивчення алфавіту та навчання письму.

Student’ Book є ядром курсу та поділяється на юніти (units), які у свою чергу складаються з уроків (lessons). Кожні два юніти учнів очікує секція на повторення, яка консолідує отримані знання та пропонує учням ігру або додаткові вправи; також цей курс починаючи з самого першого рівня (Red Book) вводить методику вивчення англійської з використанням міжпредметних зв’язків: наприкінці Student’s Book можна знайти секції з завданнями вищезазначеного типу.

Іншим компонентом для учнів є Fun Book, який складається з вправ для закріплення засвоєного матеріалу, міні-флешкарти, а також містить Interactive Student’s CD, що пропонує додаткові інтерактивні ігри, анімовані історії з підручника, а також велику кількість додаткових цікавих завдань для ваших учнів.

Teacher’s Book надає детальні рекомендації щодо проведення уроку, додаткові вправи та уроки, ігри, пісні та вірші до кожної теми, матеріали, призначені для використання під час проведення заняття, присвяченого вивченню святкових традицій. Необхідним компонентом для проведення занять є Class Audio CD, який містить усі необхідні аудіо-записи для проведення занять. Також для вчителів пропонуються Yippee Flashcards Booklet – флешкарти до кожного рівня курсу, які урізноманітнять заняття з малечею, а увагою дітей безсумнівно зможе заволодіти яскрава іграшка Jingle the Puppet, яка сприятиме розвитку мовленнєвих навичок учнів та допоможе створити дружню атмосферу в класі. Interactive Whiteboard Material дозволить вчителю створювати уроки, інтегруючи візуалізовані матеріали разом із звуковими. До складу цього компоненту входить інтерактивний підручник, разом з додатковими іграми та інформацією про свята.

До всіх рівнів New Yippee! видавництво MM Publications пропонує цікаві різнокольорові книжки для читання на різну тематику.