Французька » Фахова французька » Collection Point.com » Hotellerie-Restauration.com 2e Edition

Нове, друге видання розраховано на 60 годин роботи (за допомогою компонентів можна розширити до 120) і дозволяє займатися як в групі, так і самостійно.

В книзі в діалоговій формі представлені найбільш розповсюджені ситуації, типові для сфери готельного та ресторанного бізнесу, які ознайомлять Вас з необхідною лексикою, кліше, та поведінковими правилами ділового середовища. З перших сторінок Вас ласкаво запрошує готель Hotel de la Paix та команда професіоналів, що супроводжуватиме Вас протягом захоплюючого стажування.

Варто зауважити, що на початку підручника запропоновано тест на загальне володіння французькою мовою, адже навчання по Hôtellerie-restauration.com вимагає наявності базового рівня французької мови.

Структура Hôtellerie-restauration.com, як завжди, компактна та проста: підручник складається з юнітів, кожен з яких містить певну кількість тематичних уроків. Кожен урок – це дві сторінки, на яких представлена лексика та граматика у вигляді схем та коротких пояснень з прикладами і вправами. В рубриці Commentdire зібрані ключеві фрази та кліше. В кінці кожного юніта є контрольна сторінка Fairelepoint з тестовими питаннями та Allerplusloin, що містить додаткову професійну лексику та пропонує теми для роздумів.

Рубрика Scénarioprofessionnel представлена, як серія малюнків, де головний герой, стажер у готелі, постійно робить щось “pascommeilfaut” і мета студента-проаналізувати та виправити його помилки .

В кінці підручника Ви додатково знайдете: рубрику Précisgrammatical, де в схемах та таблицях представлена граматика всіх уроків із додатковими завданнями; рубрику Lesexpressionsdelacorrespondancehôtelière, де зібрані поради, щодо роботи, корисні абревіатури, приклади ділових листів,кліше і т.п., плюс вправи для контролю.

Також в кінці підручника є таблиця Tableauxdeconjugaisons, де подані найбільш вживані дієслова в різних часах та відповідних формах, і навіть, два словничка: Lexiquedel’hôtel, Lexiquedurestaurant etLexiqueduvin з Fichededégustation. До того ж, в пригоді вам стане короткий візуальний словничок Danslasallederestaurantз назвами кухонного посуду і т.п.

І це ще не все! В додатках ви знайдете завдання до іспитів з ділової французької мови.

DFPTHB1(Diplômedefrançaisprofessionnel) TourismeetHôtellerieB1.

На DVD-Rom, що знаходиться в кінці підручника, містяться транскрипції до аудіоматеріалів, а також 6 відеосюжетів, пов’язаних з матеріалом підручника, які можна дивитися з субтитрами чи без.

На останній сторінці Hôtellerie-restauration.comможна ознайомитися з картою LaFrancetouristique.

Посібник чудово доповнений окремою брошуркоюGuideœnologie etgastronomieз малюнками, цікавими пізнавальними статтями та завданнями до них.

Книга для вчителя містить корисні поради щодо проведення уроків.

Компоненти: книга для учня з DVD-Rom, брошура Guideœnologieetgastronomie, книга для вчителя.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Hotellerie-Restauration.com 2e Edition Livre de L'eleve + DVD-ROM "

Автор(и): Jean-Luc Penfornis, Chantal Dubois, Laurent Semichon, Sophie Corbeau
ISBN: 9782090380460
Видавництво: CLE International

На DVD-Rom, що знаходиться в кінці підручника, містяться транскрипції до аудіоматеріалів, а також 6 відеосюжетів, пов’язаних з матеріалом підручника, які можна дивитися з субтитрами чи без.

750.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-