Французька » Фахова французька » En Cuisine!

Автор: Jerome Cholvy
Видавництво: CLE International

En cuisine! – це захоплюючий навчальний посібник, що дозволить не лише оволодіти французькою мовою, але й надбати або поглибити знання про ресторанну справу та кулінарію. Бути добрим кулінаром, не знаючи французької мови, яка дала світові масу назв для ресторанних професій, страв, способів приготування, соусів, десертів – досить складно! Саме тому цей підручник, адресований тим, хто мріє опанувати професію кухаря або ресторанну справу, професіоналам цього бізнесу та просто людям, закоханим у французьку кулінарію, дозволить навчитися говорити французькою мовою та зануритись в улюблену справу одночасно!

В книзі представлені усі основні теми ресторанного сектору: від вибору інгредієнтів та простих рецептів до технологій приготування дієтичних страв, соусів, кремів, видів посуду, назв деталей спеціальної техніки (печі та ін.), та їх застосування. Весь теоретичний та практичний матеріал гарно ілюстрований; підручник містить велику кількість оригінальних текстів з професійної тематики.

Яскравий та оригінальний дизайн, численні різноманітні завдання, сконструйовані навколо практичної діяльністі кулінарів та інших робітників ресторанної сфери, дозволить учням надбати знання з фонетики та граматики французької мови, і, найголовніше – необхідну лексику та комунікативні навички у професійній сфері, які відповідають міжнародному рівню DELF А1 та DELF A2 - із цікавістю та задоволенням.

En cuisine! пропонує учням 10 юнітів, кожен з яких має фонетичні, граматичні, лексичні вправи, традиційні рецепти французької кухні та творчі завдання.

Компоненти курсу: підручник з аудіо CD, книга для вчителя в паперовому та електронному вигляді.

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"En Cuisine! A1-A2 Livre + CD audio"

Автор(и): Jerome Cholvy
ISBN: 9782090386738
Видавництво: CLE International
721.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Книга для вчителя

" En Cuisine! A1-A2 Guide pédagogique"

Автор(и): Jerome Cholvy
ISBN: 9782090386745
Видавництво: CLE International
677.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-