Французька » Фахова французька » Collection Point.com » Tourisme.com 2e Edition

Автор: Sophie Corbeau, Chantal Dubois, Jean-Luc Penfornis
Видавництво: CLE International
Нове, друге видання розраховано на 60 годин роботи (за допомогою компонентів можна розширити до 120) і дозволяє займатися як в групі, так і самостійно.
Як і всі галузі комерційної діяльності, туристичний бізнес має свої особливості: комунікативні ситуації, притаманні цій сфері, спеціальну лексику.
Відповідно, з’являється потреба у сучасній методиці з ділової французької мови у туристичній галузі. І видавництво CLE International, яке чутливо ставиться до запитів своїх прихильників, видало курс Tourisme.com 2èmeédition.
Для яких професій призначена методика? Відомий автор навчально-комунікативних комплексів з ділової французької мови Jean-LucPenformis зазначає у передумові, що Tourisme.com створений для багатьох видів професійної діяльності. Це – і адміністратори готелів та туристичних агентств, менеджери з туризму, дизайнери, секретарі, що відповідають за бронювання квитків, гіди-перекладачі, стюардеси, продавці сувенірів, тощо.
Посібник охоплює ситуації, що трапляються з працівниками у повсякденному житті:
– Представлення себе та своєї компанії;
– Спілкування з франкомовними клієнтами;
– Наповнення туристичного сайту;
– Робота з туристичним маршрутом;
– Робота з клієнтом – продаж туристичних послуг;
– Супроводження туристів.
Кожен розділ містить зразки документів, необхідних у роботі, тематичні діалоги, вправи з лексики, граматики та країнознавства.

Tourisme.Com 2èmeédition поділений на шість розділів. У кожному розділі знаходяться чотири уроки та підсумковий тест. У кінці курсу можна знайти таблички з граматики, неправильних дієслів, відповіді та словничок професійних термінів.
Що цікавого з’явилося у другому виданні? Авторський колектив підготував для вчителів та студентів чимало приємних сюрпризів, серед яких:
Аудіо CD з двома годинами записів аудіовправ з підручника, з озвученням діалогів комунікативної брошури;
Комунікативна брошура – дуже практична річ, містить діалоги з живими прикладами вживання ділової лексики в готелі, аеропорті, під час супроводження туристичної групи;
– Нове видання готує студентів для складання іспиту DELF PROB1 (Diplôme de français professionnel, Tourisme et Hôtellerie). Екзамен розроблений Паризькою торгівельно-промисловою палатою (Chambre de Commerce et de l’Industrie de Paris – CCIP);

Компоненти: книга з відповідями, комунікативною брошурою та Аудіо CD, книга для вчителя.

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Tourisme.com 2e Edition Livre de L'eleve + CD audio "

Автор(и): Sophie Corbeau, Chantal Dubois, Jean-Luc Penfornis
ISBN: 9782090380446
Видавництво: CLE International

Поділений на шість розділів. У кожному розділі знаходяться чотири уроки та підсумковий тест. У кінці курсу можна знайти таблички з граматики, неправильних дієслів, відповіді та словничок професійних термінів. Аудіо CD з двома годинами записів аудіовправ з підручника, з озвученням діалогів комунікативної брошури.

750.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Книга для вчителя

"Tourisme.com 2e Edition Guide pédagogique"

Автор(и): Sophie Corbeau, Chantal Dubois, Jean-Luc Penfornis
ISBN: 9782090380453
Видавництво: CLE International
790.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-