Англійська

Англійська » Підручники для студентів та дорослих » English Unlimited

Показано 1-2 з 2 записів.
Рівнів: 6
Англійська » Підручники для студентів та дорослих » English Unlimited

English Unlimited

Cambridge University Press
Рівнів: 6
Англійська » Підручники для студентів та дорослих » English Unlimited

English Unlimited Combo

Cambridge University Press

Видавництво: Cambridge University Press

Від beginner до advanced (A1-C1)

Автори: Theresa Clementson, Alex Tilbury, Leslie Anne Hendra, David Rea, Adrian Doff, Ben Goldstein

Вік: студенти, дорослі

Компоненти кожного рівня:

Основні для учня:

Підручник (Student's book) with e-Portfolio

Робочий зошит (Workbook) with DVD-ROM

Для вчителя:

Книга для вчителя (Teacher's book) with DVD

Програма для інтерактивної білої дошки (Classware)

Курс розрахований на 80–90 годин класної роботи, може бути розширений до 120, за допомогою завдань, які містяться на диску.

Складається з 6 рівнів.

English Unlimited готує учнів до використання англійської для міжнародного спілкування, розвиває впевненість в своїх знаннях. Розроблений на матеріалах Cambridge English Corpus та програми English Profile, курс розвиває здатність спілкування з іноземцями. Через залучення до обговорення тем глобального значення, різноманітні види діяльності, що приділяють велику увагу міжкультурній компетенції, English Unlimited справді допомагає учням стати цікавими співрозмовниками.

Автори підручника ставили на меті створення практичного, автентичного, інтернаціонального та гнучкого курсу для дорослих. В результаті кожен розділ має окрему комунікативну мету, яка базується на вимогах CEF і вказує на те, що студенти навчаться РОБИТИ (can-do statements).

Найважливішим інструментом для вибору лексичних та граматичних структур при створенні підручника став Cambridge International Corpus. Ним же обґрунтовані Keyword sections в кожному розділі, які розглядають найбільш уживані слова, їхні значення та корисні вирази.

Аудіоматеріали містять певну кількість записів спонтанного говоріння, зроблених не акторами, а реальними людьми, як носіями мови, так і іноземцями.

Інтернаціональність підручника забезпечується вибором тем, цікавих для представників різних країн, секціями Across Cultures і знайомством з мовними формами, характерними для використання за межами Британії.

Використання основних матеріалів забезпечує довжину курсу в 40 годин, ще сорок годин становлять додаткові матеріали: Explore section – навички і стратегії усного і письмового мовленн;, Look again section – вправи для повторення та закріплення лексики, правопису та граматики; Extra conversational practice в кінці підручника та Teacher's DVD-ROM дозволяють подовжити навчання до 60 годин. Self-study Pack додасть ще 40 годин практики.

e-Portfolio, що супроводжує підручник, є інструментом для оцінювання і самооцінювання та чудовою альтернативою традиційним письмовим тестам.

Teacher's Pack містить покрокові інструкції для викладача, 38 розробок для додаткової практики з лексики, граматики, читання і письма, рольові ігри з інструкціями, відповіді та ідей для подальшої роботи, диск з тестами.

Self-study Pack: робочий зошит для додаткової практики з лексики та граматики, розвитку навичок читання, письма та аудіювання. Багато вправ дають можливість персоніфікувати матеріал, а розділ Time Out вносить розважальний елемент в навчання.

DVD-ROM пропонує понад 200 інтерактивних вправ і численні можливості для контролю за особистим прогресом.На сайті розміщені глосарій до кожного рівня, Placement Test, додаткові вправи і навчальні техніки від авторів English Unlimited.

Також є стисла версія підручника Combo - підручник, робочий зошит та DVD-ROM об'єднані в один компонент. Кожний рівень розділений на дві частини А та В, що дає можливість опрацювати підручник при меншій кількості годин.