Англійська

Англійська » Підручники для студентів та дорослих » Нова Книга Англійська мова » Книги для читання

Показано 1-13 з 13 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Художня література

"Л. М. Монтгомері. Енн з Грін Гейблз : книга для читання [англ.]. — 3-тє вид."

Автор(и): Євченко В.В., Сидоренко С.І.
ISBN: 9789663827650
Видавництво: НОВА КНИГА

Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності “Філологія” (рівень володіння мовою – Upper Intermediate – Advanced). Він представляє українському англомовному читачеві оригінальний текст роману “Анна з Грін Гейблз” канадської письменниці Л. Монтгомері, який протягом століття підкорив серця мільйонів читачів у всьому світі. Запропонована авторами посібника технологія роботи з художнім текстом спрямована на формування усіх основних компонентів комунікативної компетенції: мовного, мовленнєвого, соціокультурного. Основними компонентами структури посібника є передтекстові завдання, оригінальний текст роману з коментарем, блок питань і тестів для перевірки розуміння прочитаного, лексичні і мовні вправи та питання і завдання для обговорення тексту.

125.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Публіцистика, наукова література

"Смак до життя по-англійськи (англ)"

Автор(и): Нестеренко Н. М.
ISBN: 9668609158
Видавництво: НОВА КНИГА

У посібнику представлені різноманітні аспекти життя Великої Британії. Книга змальовує яскраві картинки як сучасних, так і минулих традицій та звичок англійців. В книзі також розповідається про деякі подробиці життя королівської сім’ї, висвітлюються історичні деталі господарювання та побуту в англійському приміському домі. Для курсу “Лінквокраїнознавство”, студентів 2–3 курсів мовних вузів, а також для найширшого кола читачів.

45.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Публіцистика, наукова література

"Соціальні аспекти мовлення"

Автор(и): Ніколенко А. Г.
ISBN: 9668407075
Видавництво: НОВА КНИГА

Посібник висвітлює функціонування англійської мови у процесі комунікативної діяльності. Теми викладаються розгорнуто з поділом на підтеми і з вказівкою на першоджерела, фраз та постулатів, що цитуються. Теоретичні засади, що викладені в посібнику, закріплені прикладами, що взяті із праць англійських та американських дослідників. Для закріплення і відпрацювання теоретичного матеріалу у посібнику у кінці кожної теми подаються питання для контролю і обговорення, а також практичні вправи та завдання. Посібник може бути використаним у межах навчального процесу факультетами іноземних мов для навчання філологів та перекладачів, для самостійних занять студентів, аспірантів.

45.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Читанка

"Банкнота у мільйон фунтів стерлінгів. Книга для читання (англ)"

Автор(и): Сидоренко С. І.
ISBN: 9668609360
Видавництво: НОВА КНИГА

Посібник з домашнього читання англійською мовою містить п’ять оповідань американських письменників (М. Твена, О. Генрі, Д. Хемметта, У. Сарояна, Ш. Армстронг), текст яких зазнав незначного скорочення та адаптації. Посібник адресований усім, хто вивчає англійську мову (рівень володіння – Intermediate – Upper Intermediate). Мета посібника – навчити читачів адекватно сприймати англомовний художній текст, розуміти його соціокультурний контекст, проблематику і художньо-стилістичні особливості та через роботу з текстом розвинути мовну компетентність. Основними компонентами структури є передтекстові завдання, сам текст оповідання, блок питань і тестів для перевірки розуміння прочитаного, лексика, рекомендована для активного засвоєння, блок лексичних вправ і завдань та блок питань і завдань для обговорення змісту, проблематики, персонажів та літературних особливостей оповідань. Посібник продовжує серію книг з домашнього читання, виданих видавництвом “Нова книга” у 2002–2004 роках (W. S. Maugham “Theatre”, L. M. Montgomery “Anne of Green Gables”, A. Christie “The Case of the Rich Woman”).

60.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"Вибрані твори А.Крісті. Справа Багатої жінки."

Автор(и): Євченко В. В. Сидоренко С. І.
ISBN: 9789663826103
Видавництво: НОВА КНИГА

Цей посібник пропонує вісім оповідань Агати Крісті, які об’єднані в два цикли – оповідання про всесвітньо відомого детектива Еркюля Пуаро та про незрівнянного “лікаря людських душ” Паркера Пайна. Текст оповідань рекомендується для рівня Intermediate. Ця книга продовжує серію посібників для домашнього читання (“Театр” У. С. Моема та “Анна з Грін Гейблз” Л. Монтгомері). Мета посібника – допомогти тим, хто вивчає англійську мову самостійно та в студентській аудиторії, краще розуміти художній текст, розвивати уміння і навички обговорення і аналізу тексту, його проблематики і художньо-стилістичних особливостей, розвивати культуру мовлення, збагатити лексичний запас, вчитися сприймати іноземну мову у певному жанрово-стильовому і культурологічно-часовому контексті.

120.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"Вибрані твори англійських та американських писменників (2-ге видання)"

Автор(и): Доценко І. В.
ISBN: 9789663826486
Видавництво: НОВА КНИГА

Посібник знайомить з творами відомих англійських та американських письменників: В. Ірвінга, В. Саройяна, А. Кроніна, О. Генрі, Е. По, К. Менсфілд, Р. Дала, С. Моема та С. Лікока. Оповідання адаптовані автором, супроводжуються лінгвістичними та стилістичними коментарями. Це робить збірку особливо цінною в інтелектуальному плані. Головною перевагою даної збірки є той факт, що книжкова, архаїчна лексика, діалекти та сленг адаптовані до вимог сучасної літературної мови; це допопоже читачеві не тільки вдосконалити свою англійську мову, але й відшукати шлях до скарбниці англійської та американської культури, що закладений у самих творах

70.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"О’Генри. Вибрані твори. (2-ге видання)"

Автор(и): Доценко І. В.
ISBN: 9789663826509
Видавництво: НОВА КНИГА

Навчальний посібник знайомить з творами американського письменника О. Генрі. Оповідання написані живою розмовною мовою, багаті на загальновживану лексику та звороти. Автори мінімально адаптували оригінальні тексти, розробили вправи спрямовані на перевірку розуміння, опрацювання лексичних та граматичних структур, розвиток навичок спілкування. Твори даного посібника можуть бути рекомендовані для студентів філологічних вузів та факультетів англійської мови, учнів старших класів спеціалізованих шкіл, ліцеїв та гімназій.

60.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Посібник для відпрацювання мовних навичок

"Англомовні країни і Україна (англ)"

Автор(и): Антонюк Н. М.
ISBN: 9667890864
Видавництво: НОВА КНИГА

Даний посібник розрахований на аудиторну та самостійну роботу студентів факультетів англійської мови та перекладачів, вечірнього та заочного навчання інститутів та університетів, коледжів та ліцеїв; для всіх, хто вивчає англійську мову, готується до складання тестів, іспитів TOEFL, IELTS, TOEIC та інших міжнародних стандартів. Сучасні аутентичні матеріали висвітлюють основні аспекти діяльності англомовних суспільств та України.

40.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"Джек Лондон: Поклик пращурів. Книга для читання. (англ)"

Автор(и): Доценко І. В., Євчук О. В.
ISBN: 9663820179
Видавництво: НОВА КНИГА

Посібник знайомить читача з одним з найкращих романів творчості Джека Лондона “Поклик пращурів”. Для опрацювання пропонується неадаптований текст та комплекс вправ для розвитку комунікативної компетенції. Призначений для аудиторного та самостійного читання студентів факультетів іноземних мов і філологічних факультетів вищих навчальних закладів освіти.

60.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"Конан Дойль. Загублений світ. Книга для читання. (англ)"

Автор(и): Янчук С. Я.
ISBN: 9789663822839
Видавництво: НОВА КНИГА

Навчальний посібник призначений для студентів І курсу спеціальності “Переклад” факультетів іноземних мов і філологічних факультетів вищих навчальних закладів 3–4 рівнів акредитації та для широкого кола осіб, які удосконалюють свої навички читання та перекладу англійської художньої літератури. Посібник складається з 16 розділів оригінального тексту роману. До кожного розділу додається пояснення і коментар до тексту, комплекс вправ та завдань. Посібник містить довідкову інформацію про життєвий і творчий шлях автора, а також поради і рекомендації для ефективного опрацювання та засвоєння нового лексичного матеріалу.

90.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"Місячний камінь. Книга для читання. (англ)"

Автор(и): Сидоренко С. І.
ISBN: 9789663820279
Видавництво: НОВА КНИГА

Найвідоміший і найкращий роман Уілкі Коллінза «Місячний камінь». Мета посібника – допомогти читачам максимально розкрити для себе багатий художній та мовний потенціал роману. Він розрахований на рівень володіння мовою Upper Intermediate – Advanced. Основними компонентами структури посібника є оригінальний художній текст, тести і завдання для перевірки розуміння прочитаного, лексичні і мовні вправи і питання та завдання для обговорення тексту.

90.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"Театр. Книга для читання. (англ)"

Автор(и): Моем С.
ISBN: 9669580455
Видавництво: НОВА КНИГА

Посібник з домашнього читання англійською мовою представляє відомий роман У. С. Моема “Театр” в оригіналі і комплекс вправ, завдань і довідкових матеріалів для роботи з ним. Посібник призначений для студентів факультетів іноземних мов і філологічних факультетів (рівень володіння мовою – Upper Intermediate). Зміст і структура посібника спрямовані на те, щоб допомогти читачеві адекватно зрозуміти художній твір, його мовні і літературно-художні особливості, культурологічний фон. Основними компонентами посібника є передтекстові завдання, сам художній текст, блок питань і тестів для перевірки розуміння прочитаного, блок лексичних вправ і завдань і блок питань і завдань для обговорення змісту, проблематики та персонажів роману.

95.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Художня література

"Шарлотта Бронте. Джен Ейр. Книга для читання."

Автор(и): Євченко В. В., Сидоренко С. І.
ISBN: 9789663823164
Видавництво: НОВА КНИГА

Новий посібник серії “Книга для читання англійською мовою” пропонує українським студентам, викладачам та усім, хто самостійно вивчає англійську мову, найвідоміший роман “Джен Ейр” – захоплюючу історію кохання, обману, боротьби та щастя. Оригінальний текст роману не зазнав адаптації. Технологія роботи з текстом, запропонована авторами посібника, спрямована на навчання розуміння літературного твору у сукупності його змістовних, художньо-стилістичних, соціокультурних і мовних параметрів і представлена комплексом вправ і завдань, філологічним коментарем до тексту та глосарієм.

110.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-