Англійська

Англійська » Підручники для студентів та дорослих » Нова Книга Англійська мова » Фахова література

Показано 1-5 з 5 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Professional Basics. Речі першої професійної необхідності"

Автор(и): Тарнопольський О. Б.
ISBN: 9789663825847
Видавництво: НОВА КНИГА

Підручник призначений для навчання англійської мови для спеціальних цілей студентів І курсу технічних та економічних спеціальностей. Може використовуватися з І курсу навчання в усіх групах, де студенти мають передсередній або близький до нього – В1 або А2 – вихідний рівень володіння загальновживаною англійською мовою (General English). Підручник є повністю орієнтованим на комунікацію у професійних цілях у всіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, аудіюванні, читанні та письмі і навчає тим видам англомовної мовленнєвої комунікації, які неодмінно використовуються в професійній діяльності будь-якого фахівця у всіх технічних та економічних галузях. Підручник комплектується Книгою для викладача та аудіододатком, які є невід’ємною частиною підручника.

220.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Ділова англійська мова"

Автор(и): Биконя О. П.
ISBN: 9789663822792
Видавництво: НОВА КНИГА

Навчальний посібник «Ділова англійська мова» для студентів, аспірантів та викладачів спеціальностей, пов’язаних з менеджментом, маркетингом, економікою тощо, а також для тих, хто займається організацією та практикою зовнішньоекономічної діяльності. Посібник складається з дванадцяти розділів (Units 1-12), англо-українського словника до даного посібника. Запропонований комплекс вправ та завдань реалізується на основі кредитно-модульної організації навчання та враховує різний рівень підготовки студентів, різний рівень швидкості сприйняття та засвоєння матеріалу, сприяє індивідуалізованому вирішенню проблем, які виникають у процесі самостійної підготовки до заняття. Оригінальні англомовні тексти з численними вправами та завданнями висвітлюють різні аспекти англійського ділового спілкування.

110.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Книга для вчителя

"Ділова англійська мова. Книга для викладача. "

Автор(и): Биконя О. П.
ISBN: 9789663822815
Видавництво: НОВА КНИГА

Навчально-методичний посібник КНИГА ДЛЯ ВИКЛАДАЧА "Ділова англійська мова" з комп'ютерною підтримкою призначена для викладачів та аспірантів спеціальностей, пов'язаних з менеджментом, маркетингом, економікою, а також для тих, хто займається організацією та практикою зовнішньоекономічною діяльності. Посібник складається з методичних рекомендацій, тестів, ключів до дванадцяти розділів (Units 1-12) навчального посібника "Ділова англійська мова", рольових ігор "Ділові переговори", мовного матеріалу щодо ведення ділових переговорів, англо-українського словника (вокабуляра) до кожного розділу в навчальному посібнику "Ділова англійська мова". До посібника додається комплекс комп'ютерних вправ, зроблених у текстовому редакторі, на CD. Запропонований комплекс комп'ютерних вправ та завдань реалізується на основі кредитно-модульної організації навчання та враховує різний рівень підготовки студентів, різний рівень швидкості сприйняття та засвоєння матеріалу, сприяє індивідуалізованому вирішенню проблем, які виникають у процесі самостійної підготовки до заняття. Оригінальні англомовні тексти з численними вправами та завданнями висвітлюють різні аспекти англійського ділового спілкування. Всі права застережені. Жодна частина не може бути передрукована або передана в будь-якій формі або яким способом, електронним або механічним, включаючи фотокопіювання, запис, інформаційне збереження та систему відновлення.

80.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Завдання для самостійної роботи з англійської мови за професійним спрямуванням"

Автор(и): Биконя О. П.
ISBN: 9789663822808
Видавництво: НОВА КНИГА

В посібнику «Завдання для самостійної роботи з Англійської Мови за Професійним Спрямуванням» пропонуються завдання для самостійного опрацювання студентам економічних спеціальностей, аспірантам та викладачам спеціальностей, пов’язаних з менеджментом, маркетингом, економікою тощо, а також для тих, хто займається організацією та практикою зовнішньоекономічною діяльності. Посібник складається з п’яти частин (Part I-V), до кожної частини додаються ключі та глосарій (англо-український словник). Запропонований комплекс вправ та завдань реалізується на основі кредитно-модульної організації навчання та враховує різний рівень підготовки студентів, різний рівень швидкості сприйняття та засвоєння матеріалу, сприяє індивідуалізованому вирішенню проблем, які виникають у процесі самостійної підготовки до заняття. Оригінальні англомовні тексти з численними вправами та завданнями висвітлюють різні аспекти англійського ділового спілкування.

90.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Посібник для відпрацювання мовних навичок

"Ділові проекти (Business project)"

Автор(и): Тарнопольський О. Б.
ISBN: 9789663821085
Видавництво: НОВА КНИГА
30.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-