Французька » Середня школа (5-11 класи) » Adosphère

Показано 1-4 з 4 записів.
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Adosphère

Adosphère 1

Hachette
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Adosphère

Adosphère 2

Hachette
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Adosphère

Adosphère 3

Hachette
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Adosphère

Adosphère 4

Hachette

Видавництво: Hachette

Від A1 дo B1
Автори: Céline Himber, Marie-Laure Poletti
Кількість годин на один рівень:
60 – 80.
Кількість рівнів: 4.
Вік учнів: 12 – 16 років.
Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve) + CD audio
Робочий зошит (Cahier d'activite's) + CD-ROM
Для вчителя:
Книга для вчителя (Guide pedagogique) - детальні плани уроків
Книга для вчителя "все в одному" (Livre du professeur) - підручник та робочий зошит з відповідями в одній книзі + CD-Rom з усіма аудіо-записами та інтерактивними вправами
Аудіо-диски для роботи в класі (CD Audio pour la classe)
Програма для інтерактивної білої дошки (Manuel numérique interactif pour l'enseignant,clé USB)

Навчальний курс, розроблений для підлітків, які продовжують чи починають вивчати французьку як другу або третю іноземну мову. Висвітлює найцікавіші для підлітків теми засобами французької мови. Інтегрує французьку мову в загальний шкільний курс, застосавуючи міждисциплінарний підхід у рубриці « Apprendre à apprendre». Усі актуальні для учнів сфери діяльності представлені однолітками - головними персонажами підручника. До прикладу, у першому рівні Adosphère це Люсіль та її подружки; шанувальник новітніх технологій Кзав'є; артистичні близнючки Ліз та Леа; спортсмен Лоік; парижанка Іман; музичний фанат DJ-Оскар; шукачка нових пригод у франкомовних країнах Аліс; захисник природи та тварин Самюель. Один персонаж = одна тематична категорія = один модуль
Підручник складається з 8 модулів, представлених персонажами, кожен з яких знайомить учнів зі своїм оточенням та сферами своєї діяльності. Структура кожного модуля така: сторінка-знайомство з темою модуля
та три уроки : Ma page perso, Moi et les autres, Mes découvertes (1 урок = 2 сторінки). Робота з кожним новим уроком базується на ключовому документі (електронний лист, запрошення, розмова, СМС) і поступово готує учнів до виконання головного інтерактивного завдання. Додатковий урок містить: Ma page culture та Mes matières en français, сторінки Entraîne-toi ! з вправами для закріплення пройденого матеріалу, вправи для оцінювання 4-х мовних навичок та підготовки до іспитів DELF. Кожен урок має на меті виконання певного інтерактивного завдання. Додаткові вправи дають можливість поглибленого вивчення мови.
В робочому зошиті в кінці кожного модуля знаходяться 2 сторінки для самооцінювання та індивідуальне портфоліо учня. На CD-ROMі - 100 інтерактивних вправ для самостійної роботи з автоматичним виправленням помилок задля перевірки засвоєння матеріалу. На аудіо-диску знаходяться усі діалоги, пісні та вправи з прослуховування.
Книга для вчителя повністю відтворює підручник та робочий зошит разом з відповідями до кожної вправи, а також пропонує додаткові підсумкові тести.
Комплект з двох аудіо-дисків містить 170 звукових доріжок: діалоги, вправи на аудіювання та фонетику, пісні для запам'ятовування нової лексики з версіями караоке, граматичні таблиці, вправи з підготовки до складання іспитів DELF, список слів до уроку (Ton dico), тести.
Інтерактивний електронний підручник повністю відтворює друковану версії підручника, доповнюючи її усіма аудіо- записами, караоке пісень, вправами для роботи з інтерактивною дошкою, автентичними відео з субтитрами, індивідуальними бланками "Mon dossier perso".

Ви можете переглянути та безкоштовно завантажити на сайті www.hachettefle.fr
> рекомендації з використання підручника
>один розділ підручника
> тести

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)