Французька » Середня школа (5-11 класи) » Amis et Compagnie

Показано 1-4 з 4 записів.
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Amis et Compagnie

Amis et Compagnie 1

CLE International
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Amis et Compagnie

Amis et Compagnie 2

CLE International
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Amis et Compagnie

Amis et Compagnie 3

CLE International
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Amis et Compagnie

Amis et Compagnie 4

CLE International

Видавництво: CLE International

Від A1 дo B1
Автори: Colette Samson
Кількість годин на один рівень: 80 - 100.
Кількість рівнів: 4.
Вік учнів: 11 – 15 років.
Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve + Livret de civilisation)
Робочий зошит (Cahier d'activite's)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Guide pedagogique)
Аудіо-диски для роботи в класі (CD Audio pour la classe)
Програма для інтерактивної білої дошки (TBI)

Перша серія підручників, яка враховує попередньо вивчений матеріал (після використання серії Alex et Zoe чи іншої серії для молодшої школи можна переходити на Amis et compagnie).

Кожен з 12 юнітів складається з 4 уроків по 45-60 хвилин. Перший урок за допомогою коміксу, основними
персонажами якого є герої підручника, вводить нову лексику та пропонує вправи на аудіювання, розуміння та відтворення почутого; другий та третій уроки пропонують завдання на поглиблення вивченої лексики, діалоги. Четвертий урок - це уривки з відомих творів класиків у формі кольорових коміксів, які включають в себе вивчену лексику, граматику та фонетику, також на їх основі учні можуть ставити сценки (перший рівень – «Три
мушкетера», Дюма; другий – «Знедолені», Гюґо; третій – казки та новели Гі де Мопассана, на четвертому рівні - добірка франкомовних авторів). В кінці кожного уроку є підсумкова сторінка "On récapitule!" з вивченою лексикою, граматикою, фонетикою, а також порадами щодо ефективнішої роботи з підручником, а також соціо-культурний матеріал. В кінці підручника подається список вивченої лексики та короткий граматичний довідник;
Робочий зошит містить письмові завдання на розуміння та відтворення вивченого на уроці матеріалу, а в
кінці кожного уроку учням пропонується заповнити свій блоґ. Особисте портфоліо – дозволяє учням слідкувати за власним навчальним прогресом. Після кожних 2 уроків пропонується секція "Interclasse et révision", яка дозволяє учням поглибити свої лексичні знання та містить різні ігри, дослідження та сценки.
Книга для вчителя дає корисні поради до виконання вправ та розмаїті «super idées» – практичні та оригінальні поради для активізації навчального процесу, транскрипції записів з дисків, додаткову краєзнавчу інформацію, а також матеріали для копіювання і використання на уроці.
Аудіо диск для роботи в класі містить всі записи завдань до підручника, а також пісні та уривки літературних творів, а індивідуальний диск лише записи пісень та уривків літературних творів.

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)