Французька » Середня школа (5-11 класи) » Super Max

Показано 1-2 з 2 записів.
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Super Max

Super Max 1

Hachette
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Super Max

Super Max 2

Hachette

Видавництво: Hachette

A1
Автори: Marie-Laure Poletti, Clélia Paccagnino
Кількість годин на один рівень: 60 – 80.
Кількість рівнів: 2.
Вік учнів: 10 – 13 років.
Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve)
Робочий зошит (Cahier d'activite's)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Guide pedagogique)
Аудіо-диски для роботи в класі (CD Audio pour la classe)
Програма для інтерактивної білої дошки (Manuel numérique interactif pour l'enseignant,clé USB)

Макс потрапляє до Парижа в клас Пані Ляфльор. Французька мова, яку він вивчає, дається йому надзвичайно легко. У чому ж його секрет?
Підручнику характерна діяльнісна методика, розроблена з урахуванням інтересів дітей 10-13 років. Творчі, ігрові жестикуляційні види роботи в класі, які розвивають самостійність учнів та роблять їх головними дійовими особами навчального процесу. Поступова спіральна прогресія стає можливою завдяки різноманітним тематикам уроків, ритмічним та цікавим видам роботи, численним вправам на практичне застосування граматики та вживання лексики. Вивчення французької мови відбувається на основі створення ситуацій, які сприяють вільному висловлюванню; систематичної роботи з писемним мовленням; індуктивного підходу до вивчення граматики в різних контекстах. Робочий зошит пропонує ігрові типи вправ з письма та завдання для кращого засвоєння граматики та лексики. Сторінки "Super Rapido!" розроблені для учнів, які мають потребу в додаткових завданнях. Аудіо-диск містить усі аудіо записи з підручника: численні діалоги, фонетичні вправи, пісні з версіями караоке. Книга для вчителя - це повне зібрання методичних вказівок до кожного уроку, транскрипції аудіо записів, відповіді до вправ, додаткові завдання, портфоліо та навчальні картки, які можна також завантажити з сайту видавництва. Компакт-диск для вчителя містить усі діалоги, пісні з версіями караоке, комікси з підручника та робочого зошита. Електронний інтерактивний підручник простий та зручний у використанні і містить: підручник, робочий зошит та книгу для вчителя у повному обсязі; усі аудіо матеріали (у тому числі пісні з зошита та записи з книги для вчителя); сторінки PDF (Prépare ta mission, Super Rapido, Super Projet, Super Tests, Mon Super Portfolio); цікаві інтерактивні вправи; тести та відповіді до них; карту Франції, плакати, граматичні таблиці.
Проектний підхід до вивчення французької мови застосований у підручнику, полягає у створенні учнем власного супергероя та виконанням пов'язаних з цим завдань впродовж усієї роботи з підручником. Електронний інтерактивний підручник допомагає пожвавленню роботи на уроці.Ігри, практичні завдання та проекти допомагають закріпити усі набуті учнями мовленнєві навички. Підручник знайомить з культурою Франції та франкомовних країн.
На сайті www.hachettefle.fr можна переглянути та безкоштовно завантажити

> Картки з ілюстраціями
> Уривки аудіозаписів
> Книгу для вчителя
> Портфоліо

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)