Французька » Середня школа (5-11 класи) » Belleville

Показано 1-3 з 3 записів.
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Belleville

Belleville 1

CLE International
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Belleville

Belleville 2

CLE International
Французька » Середня школа (5-11 класи) » Belleville

Belleville 3

CLE International

Видавництво: CLE International

Від A1 дo B1
Автори: Flore Cuny, Anne-Marie Johnson
Кількість годин на один рівень: 90.
Кількість рівнів: 3.
Вік учнів: 13 – 18 років.
Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Livre de L`eleve + Livret de civilisation)
Робочий зошит (Cahier d`exercices) + audio CD
Для вчителя:

Книга для вчителя (Guide pedagogique)
Аудіо-диски для роботи в класі (CD Audio pour la classe)
Відео-диск (DVD) - 1, 2 рівень

Ця серія призначена для 8-11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих (як друга мова) шкіл, а також для молоді, яка починає вивчати французьку.
Кожен рівень складається із трьох модулів, які містять такі рубрики: Objectifs (підсумкові завдання на
вивчену лексику), Civilisation (країнознавство), Cadre européen de reference / DELF (підготовка до екзамену DELF відповідного рівня), Synthèse (додаткові завдання з граматики), Evaluation (підсумок вивченої лексики та граматики), Projet (сценарії комунікативних проектів для роботи на заняттях) і Lecture (спеціально підібраний уривок твору, адаптований до відповідного рівня (в другій та третій частині), Litérature (в 3 частині).
Belleville пропонує теми, цікаві для молоді: радіо, телебачення, мистецтво, інтернет, кафе, ролики, кухня, громадські організації, реклама, навчання, сім'я.
У першому рівні герої підручника перебувають у Парижі, у кварталі Бельвіль - кварталі космополітів, живому, творчому і модному. У другому - на півдні Франції, далі за кордоном та знову в Парижі. У третьому учням пропонується висловити своє відношення стосовно актуальних тем: любов, дружба, сім'я, подорожі, пригоди, спорт, мистецтво, майбутнє.
Робочий зошит пропонує вправи на всі види діяльності до кожного уроку та до сторінок DELF. Крім того є підсумкова сторінка по кожному модулю. Також в кінці зошита є список вивченої лексики та транскрипції текстів з диску.
Книга для вчителя є одночасно інформативною та інтерактивною. Вона дає практичні поради для проведення максимально ефективного уроку, ставить чітку мету уроку, дає конкретні поради до кожного завдання (варіанти його виконання та вправи на поглиблення вивченого матеріалу), список активної лексики та пропонує додатковий краєзнавчий матеріал.
На DVD диску записані відео сюжети, що пов'язані з краєзнавчим матеріалом підручника.

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)