Англійська

Англійська » Business and Professional English » Cambridge Professional English » International Legal English » International Legal English Second Edition

Level: Upper-intermediate – Advanced

International Legal English Second edition - це курс для студентів, які повинні працювати в міжнародній юридичній спільноті.

International Legal English Second edition вчить, як використовувати англійську мову в області комерційного права і підходить для використання в класі або самостійного вивчення.

Друге видання повністю оновлене: вдвічі більше автентичних розглядів справ, порівняно з першим виданням, і містить новий підрозділ Transnational Commercial Law. Оновлений словник включений в підручник.

International Legal English Second edition ідеально підходить для підготовки до Cambridge International Legal English Certificate (ILEC) і містить завдання практичного іспиту, екзаменаційні поради і практику ILEC тесту.

Key features

  1. Authentic legal texts supplied by TransLegal - a leading firm of lawyer-linguists.
  2. Authentic case studies which allow learners to consolidate and practise what they have learnt.
  3. Authentic and up-to-date language informed by the Cambridge Legal English Corpus, part of the Cambridge English Corpus.
  4. Online task-based exercises linked to every unit of the book which improve students' ability to conduct web-based research.

Показано 1-2 з 2 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"International Legal English 2nd Edition Student's Book with Audio CDs (3) "

Автор(и): Amy Bruno-Linder
ISBN: 9780521279451
Видавництво: Cambridge University Press

Курс для занять у класі або самостійного вивчення.


1085.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-
Книга для вчителя

"International Legal English 2nd Edition Teacher's Book "

Автор(и): with Amy Bruno-Lindner, Jeremy Day, Translegal®
ISBN: 9780521279468
Видавництво: Cambridge University Press

Книга пропонує неоціненну довідкову інформацію про теми для обговорення, дає вчителям впевненість, щоб дослідити ці теми зі своїми студентами. Вона включає в себе більше 50 додаткових photocopiable завдань і додає до курсу абсолютно новий комунікативний вимір, з великою кількістю ідей для обговорення та рольових ігор.

819.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-