Англійська

Англійська » Business and Professional English » Starting Business English

Курс STARTING BUSINESS ENGLISH (Відеокурс ділової англійської мови) зробить Ваше навчання англійської мови результативним і цікавим. Ви навчитеся впевнено почуватися в різних ділових ситуаціях і застосовувати набуті знання англійської мови для вирішення реальних повсякденний проблем. Ми пропонуємо Вам живу мову сучасного ділового спілкування.
Для навчання за цим курсом Вам вистачить початкових знань англійської мови. Хоч основну увагу відведено інтерактивному та комунікативному підходам до навчання, курс також передбачає виконання низки письмових вправ, що входять до складу «Навчального посібника».

Ви не мусите дотримуватися визначеного порядку, а можете самостійно регулювати обсяг і послідовність засвоєння пропонованого матеріалу.
STARTING BUSINESS ENGLISH- комплексний курс, що включає:
Навчальний посібник: усні та письмові вправи в контексті аудіо - та відеоматеріалів, вправи з граматики й лексики, рольові ігри, відповіді до вправ.
Посібник для вчителя: з аудіо - та відеоскриптами, поурочним словником і додатковими матеріалами
Методичний посібник: допоможе при самостійному навчанні, містить безліч вправ і пояснень, словник і адаптовані коментарі.
Відеоматеріали: 20 відеоуроків на 2-х DVD-дисках.
Аудіоматеріали: 3 аудіо-CD з текстами і фонетичними вправами.

STARTING BUSINESS ENGLISH – це діловий підхід до вивчення англійської мови.

Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Starting Business English"

ISBN: 9789663623221
Видавництво: Методика

Відеокурс (3 книги, 2 DVD, 3 аудіо-CD).

439.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки.

-