Англійська

Англійська » Business and Professional English » Видавництво Львівської Політехніки

Показано 1-12 з 12 записів.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Museology. Libraries. Archives (Readings for Extra-Curriculum Activities and Self-Guided Studies). Музейна справа. Бібліотеки. Архіви (для позааудиторної діяльності та самостійної роботи)"

Автор(и): І. М. Байбакова, О. Л. Гасько, В. А. Дмитрук, Г. О. Мазяр
ISBN: 9786176078647
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Навчальний посібник “Readings in Museology for Extra-Curriculum Activities and Self-Guided Studies” призначений для позааудиторної діяльності та самостійної роботи студентів напряму підготовки “Музейна справа” та суміжних дисциплін і має на меті опрацювання укладених автентичних матеріалів інтернет-ресурсів.

110.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Automobiles. English for Specific Purposes. Автомобілі. Англійська мова за професійним спрямуванням"

Автор(и): H. Kolesnyk, L. Luchyt
ISBN: 9789669411266
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Посібник містить інформацію фахового спрямування, відповідно до вимог програми навчальної дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням”. Завдання спрямовані на розвиток діалогічного та монологічного мовлення і розуміння інформації з автентичнихmангломовних джерел та засвоєння необхідного обсягу лексичного матеріалу, що відповідає вимогам професійно-орієнтованого навчання іноземній мові. Для студентів спеціальностей “Автомобільний транспорт” та “Транспортні технології”.

82.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"English for Computer Science Students. Англійська мова для студентів комп’ютерних спеціальностей"

Автор(и): Вовк О., Кулина О.
ISBN: 9786176079590
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Посібник призначений для вивчення англійської мови за професійним спрямуванням для студентів вищих навчальних закладів IT-спеціалізацій / комп’ютерних спеціальностей, зокрема, для студентів 2-го року навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» як навчальний матеріал із дисципліни «Англійська мова в інформаційних технологіях». Посібник можна використовувати на аудиторних заняттях з англійської мови та для самостійного вивчення студентами. До видання додано CD з навчальними матеріалами.

225.00

*

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Іноземна мова професійного спрямування (англійська мова для спеціальності “Видавництво та поліграфія”)"

Автор(и): Н. В. Мукан, М. І. Гавран, Н. Є. Жорняк, Ю. В. Закаулова, О. М. Камінська, С. Ф. Кравець, О. М. Фучила
ISBN: 9789669410061
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Навчальний посібник складається із восьми модулів, до складу яких входять тексти, тематичні словники, лексичні та лексико-граматичні вправи. Система граматичних вправ забезпечує швидке та ефективне засвоєння студентами необхідних знань і вироблення стійких навичок фахового усного та письмового спілкування, роботи з англомовною літературою. Для студентів спеціальності “Видавництво та поліграфія” вищих навчальних закладів.

275.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Іноземна мова професійного спрямування (англійська мова для фахівців з міжнародних відносин) "

Автор(и): Р. Д. Карамишева, І. Д. Карамишева, Н. В. Мукан, Я. Б. Турчин
ISBN: 9786176076193
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Подано теми, передбачені програмою з іноземних мов професійного спрямування. Навчальний посібник містить вісім модулів, до складу яких входять тексти, тематичні словники, лексичні та лексико-граматичні вправи. Система граматичних вправ допомагає студентам швидко та ефективно засвоїти необхідні знання і
виробити стійкі навички фахового усного та письмового спілкування, роботи з англомовною літературою. Для студентів напряму “Міжнародні відносини” вищих навчальних закладів.

165.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Іноземна мова професійного спрямування (англійська мова для маркетологів)"

Автор(и): Н. В. Мукан, М. В. Гаврилюк, М. І. Запотічна, С. Ф. Кравець, З. Т. Магдач, О. В. Мукан, І. В. Сай
ISBN: 9786176076186
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Подано теми, передбачені програмою з іноземних мов професійного спрямування. Навчальний посібник складається з восьми модулів, до яких належать тексти, тематичні словники, лексичні та лексико-граматичні вправи. Система граматичних вправ допомагає студентам швидко та ефективно засвоїти необхідні знання і виробити стійкі навички фахового усного та письмового спілкування, роботи з англомовною літературою. Для студентів напряму “Маркетинг” вищих навчальних закладів.

211.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Іноземна мова професійного спрямування (англійська мова для дизайнерів)"

Автор(и): Н. В. Мукан, І. І. Бурбан, С. Л. Голощук, Л. В. Дуда, С. Ф. Кравець, Н. О. Морська
ISBN: 9786176076209
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Подано теми, передбачені програмою з іноземних мов професійного спрямування. Навчальний посібник складається з восьми модулів, до яких належать тексти, тематичні словники, лексичні та лексико-граматичні вправи. Система граматичних вправ забезпечує швидке та ефективне засвоєння студентами необхідних знань і вироблення стійких навичок фахового усного та письмового спілкування, роботи з англомовною літературою. Для студентів напряму “Дизайн” вищих навчальних закладів.

200.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Іноземна мова професійного спрямування (англійська мова для реставраторів)"

Автор(и): С. Л. Голощук, Р. Р. Висоцька, О. В. Новосілець, І. Й. Петрів, Н. Й. Четова
ISBN: 9789669412126
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

У навчальному посібнику подано вісім модулів, до яких належать тексти, тематичні словники, лексичні та лексико-граматичні вправи. Система граматичних вправ забезпечує швидке та ефективне засвоєння студентами необхідних знань і вироблення стійких навичок фахового усного та письмового спілкування, роботи з англомовною літературою. Розроблено для того, щоб допомогти студентам досягнути достатнього рівня знань для практичного використання англійської мови у майбутній професійній діяльності. Для студентів спеціальностей “Архітектура і містобудування” (спеціалізація “Реставрація пам’яток архітектури і містобудування. Реконструкція архітектурних об’єктів”) та “Декоративне і прикладне мистецтво. Реставрація”. Для перекладачів, аспірантів та науковців, які прагнуть вдосконалити навички аналізу професійно орієнтованих текстів у галузі збереження мистецьких пам’яток.

187.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Англійська мова для логістів "

Автор(и): Н.В. Мукан, І.М. Вислободська, М.В. Гаврилюк, Ю.В. Закаулова, М.І. Запотічна, С.Ф. Кравець, З.Т. Магдач, О.В. Мукан, І.В. Сай
ISBN: 9789665539223
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Мета навчального посібника – забезпечити вдосконалення навичок роботи з фаховою літературою та усного мовлення на теми, передбачені програмою з іноземних мов професійного спрямування для студентів маґістеріуму напряму “Логістика” вищих навчальних закладів. Містить шість модулів, до складу яких входять тексти, тематичні словники, лексичні та лексико-граматичні вправи. Система граматичних вправ забезпечує швидке й ефективне засвоєння студентами необхідних знань і вироблення стійких навичок фахового усного та письмового спілкування, роботи з англомовною літературою. Тести для самоконтролю з ключами призначені для закріплення лексико-граматичного матеріалу модулів під час самостійної та індивідуальної роботи студентів. Для студентів магістеріуму напряму “Логістика” вищих навчальних закладів. Рекомендувало Міністерство освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

229.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Англійська мова для менеджерів. Частина 1"

Автор(и): Н. В. Мукан; М. В. Гаврилюк, Н. М. Ільчишин, С. Ф. Кравець, Л. В. Лінник-Паммер, І. С. Миськів, О. В. Мукан, Ю. В. Сасенюк
ISBN: 9789665536000
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Мета посібника – забезпечити вдосконалення навичок роботи з фаховою літературою та усного мовлення на теми, передбачені програмою з іноземних мов професійного спрямування для студентів напряму "Менеджмент” вищих навчальних закладів. Посібник складається з шести модулів, до складу яких входять тексти, тематичні словники, лексичні та лексико-граматичні вправи. Система граматичних вправ забезпечує швидке та ефективне засвоєння студентами необхідних знань і вироблення стійких навичок фахового усного та письмового спілкування, роботи з англомовною літературою. Для студентів напряму “Менеджмент” вищих навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки Українияк навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

237.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Англійська мова для менеджерів. Частина 2"

Автор(и): . В. Мукан, Л. П. Балацька, М. В. Гаврилюк, О. Л. Гасько, М. І. Запотічна, Т. Б. Когут, Л. В. Лінник-Паммер, З. Т. Магдач, О. В. Мукан, І. В. Сопронюк, Г. В. Яремко
ISBN: 9789665536246
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Посібник “English for Managers” створений для розвитку навичок усного мовлення англійською мовою на теми, передбачені програмою з іноземних мов професійного спрямування для студентів напряму “Менеджмент” вищих навчальних закладів системи професійної освіти України. Курс, розроблений на основі автентичних матеріалів, уможливлює поступовий розвиток та вдосконалення навичок і вмінь читання, письма, розмовної мови й перекладу фахової літератури на заняттях з іноземної мови та передбачає можливість самостійної роботи. До складу посібника входять шість модулів, тематичні тексти для додаткового читання, тести для самоконтролю та ключі до них, англо-український словник. Кожен модуль забезпечує студентів основними знаннями лексики, граматики та відповідними можливостями формування й розвитку навичок і вмінь усного та письмового спілкування для ефективного використання англійської мови професійного спрямування.

229.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-
Підручник

"Алгебра для іноземних студентів"

Автор(и): З. М. Нитребич, I. В. Андрусяк, O. Я. Бродяк
ISBN: 9789669412164
Видавництво: Видавництво Львівської Політехніки

Навчальний посібник охоплює основні поняття та означення лінійної алгебри та аналітичної геометрії з таких розділів: матриці та визначники, системи лінійних рівнянь, елементи векторної алгебри, аналітична геометрія на площині та в просторі. Кожен розділ містить необхідний теоретичний матеріал (означення, формули, твердження), детально описані розв’язки типових задач, а також завдання для самостійної роботи.Посібник призначений для забезпечення викладання курсу лінійної алгебри та аналітичної геометрії для студентів, які слухають цей курс англійською мовою.

100.00

** На цю позицію не діють знижки чи акції!

-