Англійська

Англійська » Business and Professional English » Cambridge Professional English » International Legal English » International Legal English First Edition

International Legal English Second edition - це курс для студентів, які повинні працювати в міжнародній юридичній спільноті. International Legal English Second edition вчить, як використовувати англійську мову в
області комерційного права і підходить для використання в класі або самостійного вивчення.

Книга орієнтована на різні правові теми, включаючи контракти, формування компаній, взаємини між боржником і кредитором і права на інтелектуальну власність.

Використання автентичних текстів сьогодення та практика юридичної мови, курс розвиває чотири основних навичок читання, письма, аудіювання та говоріння.

Крім того, цей курс є ідеальною підготовкою до нового Cambridge International Legal English Certificate (ILEC) і містить завдання практичного іспиту, екзаменаційні поради і практику ILEC test supplied by Cambridge ESOL.

Key features

  1. Written by lawyers from the US, Britain and Canada together with ELT specialists.
  2. Authentic legal texts supplied by TransLegal - Europe's leading firm of lawyer-linguists.
  3. Authentic case studies which allow learners to consolidate and practise what they have learnt.
  4. Authentic and up-to-date language informed by the Cambridge Legal English Corpus, part of the Cambridge International Corpus.
  5. Online task-based exercises linked to every unit of the book which improve students' ability to conduct web-based research.
Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Книга для вчителя

"International Legal English Teacher's Book"

Автор(и): Jeremy Day
ISBN: 9780521685566
Видавництво: Cambridge University Press

B2 Upper Intermediate - C1 Advanced

Включає в себе 45 додаткових photocopiable вправ і додає до курсу абсолютно новий комунікативний вимір, з великою кількістю ідей для обговорення та рольових ігор.

523.00

*Роздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-