Німецька

Німецька » Граматика, лексика, фонетика, слухання, говоріння, письмо » Campus Deutsch » Campus Deutsch, Prasentieren und Diskutieren, Kursbuch mit CD-ROM (Audio + Video)

Видавництво: Hueber
Автори: Patricia Buchner, Dr. Oliver Bayerlein

Cерія складається з чотирьох книг і призначена для студентів філологічних факультетів, які досягнули рівня В2. Автори підручників – досвідчені викладачі німецьких університетів із багаторічним досвідом викладання, тому матеріали, представлені в книгах, пройшли успішну апробацію в студентському середовищі.

Матеріали стануть в нагоді при підготовці до навчання у німецькому університеті. Книги місять безліч завдань, вправ та порад, які допомагають засвоїти необхідні навички окремих видів мовленнєвої діяльності.

Можуть вільно використовуватися в класі, як додатковий матеріал до основного підручника, а також для самостійного навчання.

Книги для вчителя можна завантажити на сайті видавництва за окрему оплату.

Ключі до вправ завантажуються безкоштовно за цим посиланням:
https://www.hueber.de/seite/pg_loesungen_cmp


Показано 1-1 з 1 запису.
Ціна (грн) Кількість Разом (грн)
Підручник

"Campus Deutsch, Prasentieren und Diskutieren, Kursbuch mit CD-ROM (Audio + Video)"

ISBN: 9783192010033
Видавництво: Hueber
919.00

*Pоздріб. На гуртові замовлення – знижки. Для детального розрахунку змоделюйте замовлення.

-