Англійська

Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Choices

Показано 1-3 з 3 записів.
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Choices

Choices elementary

Pearson
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Choices

Choices pre-intermediate

Pearson
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Choices

Choices intermediate

Pearson

Видавництво: Pearson

Від elementary до advanced
Автори:
Michael Harris and Anna Sikorzynska
Кількість годин на один рівень: 120-150.
Кількість рівнів: 5.
Вік учнів: 10-18 років.

Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:
Підручник (Students' Book)
Робочий зошит (Workbook & Audio CD Pack)
Додатково для учня:
Брошура з українознавчим матеріалом (Cultural Choices for Ukraine) до рівня рre-intermediate;
Компонент з підготовки до іспитів рівня іntermediate (Exam Choices), який можна безкоштовно завантажити тут http://www.pearson.com.ua/pub/ua/uploaddocs/ua-exa....
Компонент з підготовки до іспитів рівня upper-Intermediate (Choices Exam Trainer)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Teacher's book) з Multi-ROM з DVD - містить сторінки підручника;
Аудіо-диски для роботи в класі (Class Audio CDs)
Програма для інтерактивної білої дошки (Active Teach)

Новий НМК від авторів підручника New Opportunities для учнів спеціалізованих шкіл з 4-5 уроками англійської на тиждень. Містить автентичні відео фрагменти, надані ВВС. Підручник орієнтований на навчальний, соціокультурний, комунікативний та міжпредметний аспекти, а також на підготовку до iспитів. Складається з 12 розділів, кожен у свою чергу поділений на секції: Розмови на тему (Topic talk), Вміння (Skills), Граматична практика (Grammar Practice), Структура текстів (Text Builder), Вправляння письма (Writing Workshop), Вправляння говоріння (Speaking Workshop), Аудіювання (Listening) - з урахуванням здібностей учнів записи зроблені в 2-х рівнях: для слабших та сильніших учнів. В кінці кожного другого розділу передбачено повторення та самооцінювання (Language review/Self Assessment), які є необхідними компонентами для самоперевірки завдань і визначення прогалин у навчанні.

Брошура Culture Choices for Ukraine подає учням старших класів цікаві аспекти української культури і дає можливість вільно спілкуватися на ці теми з іноземцями. Cкладається з шести розділів про історю та географію України, про її населення та культуру, а також про життя сучасного суспільства. Розділи відповідають тематиці модулів з підручника Choices, але можуть вивчатися як самостійні теми. Тексти для читання (статті з журналів, інформація з туристичних путівників, літературні твори) розкривають деякі культурні особливості, притаманні Україні, а також дають поштовх для дискусій та пошуку додаткової інформації. Завдання після тексту допомагають розкрити та оцінити зміст прочитаного, а глосарій полегшує розуміння складних або нових слів.
Лексичні вправи сприяють засвоєнню нового вокабуляру. Проектні роботи стимулюють письмо та говоріння.

Гриф міністерства

Завантажити файл (jpg)