Англійська

Англійська » Середня школа (5-11 класи) » English Hub

Показано 1-4 з 4 записів.
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » English Hub

English Hub 1

MM Publications
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » English Hub

English Hub 2

MM Publications
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » English Hub

English Hub 3

MM Publications
Англійська » Середня школа (5-11 класи) » English Hub

English Hub 1-3 Interactive Resources

MM Publications

Видавництво: MM Publications

Elementary to Intermediate
Автор: M. Malkogianni, H.Q.Mitchell
Кількість годин на один рівень: 120-150
Кількість рівнів: 3 (кожен рівень може бути у одній, або у двох частинах)
Вік учнів: 10-18 років

Компоненти кожного рівня:
Основні для учня:

Підручник (Student's book)
Робочий зошит (Workbook)
Для вчителя:
Книга для вчителя (Teacher's book) - містить сторінки з підручника
Аудіо-диски для роботи в класі (Class Audio CDs)

Відноситься до категорії англомовної навчальної літератури для молоді: підлітків (6-11 класи) та студентів. Навчальний курс складається з трьох рівнів та супроводжуватиме учнів від рівня початківця A1 до середнього рівня володіння англійською мовою B1 та відповідає агальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти.
Це новітній та мотивуючий англомовний підручник, який висвітлює сучасні теми, пропонує учням цікаві діалоги з використанням розмовної англійської. Курс підтримує інтегрований підхід розвитку усіх мовленнєвих навичок, надаючи велику кількість комунікативних завдань та презентуючи граматику, а також лексику в контексті.
Матеріал підручника з англійської мови складається з 8 модулів, кожний з яких поділений на уроки та подає окрему тему. Наприкінці модулів містяться розділи на повторення та закріплення матеріалу. Наприкінці підручника містяться додаткові розділи. Секція Grammar Reference надає систематизовану граматичну довідку, яка складається з прикладів та пояснень граматичних структур. Розділ Pairwork Activities пропонує завдання на розвиток навичок говоріння, насамперед для роботи в парах. Крім того, підручник має Culture Pages – додаткові розділи з країнознавства, що розширюють кругозір учнів та надають інформацію щодо країни, мова якої вивчається.
Повнокольоровий зошит містить завдання до кожного модулю, а також додаткову практику з граматики та лексики. Виконуючи завдання з зошиту, учні мають змогу консолідувати матеріал, який вони здобули під час проходження навчального курсу. Книга для вчителя містить копії сторінок підручника, пошагові рекомендації для вчителів щодо проведення уроку та цілі до кожного завдання, відповіді, розшифровки текстів з Class CD, варіанти виконання деяких завдань, додаткову інформацію до текстів підручника та відповіді до зошита. Для проведення занять необхідним компонентом є Class CD, що містить усі аудіо-записи необхідні для проведення занять. Teacher’s Resourse CD/ CD-ROM є одним для усіх трьох рівнів компонентом, який містить тести в двох форматах, відповіді до них, а також додаткові вправи.
На веб-сайті видавництва MM Publications також розміщені додаткові безкоштовні онлайн мультимедійні ресурси до навчального курсуThe English Hub, які учні можуть також використовувати вдома з метою прослуховування матеріалу, пройденого в класі.